Vitamina C1 Alumno + licencia digital

128,44 zł
Brutto

Vitamina C1 Alumno to najwyższy poziom tej metody nauczania i jedyny nie posiadający wersji cyfrowej. Jedynie podręcznik dla nauczyciela tego poziomu jest dostępny w formie cyfrowej. Vitamina C1 Alumno składa się z dwunastu rozdziałów podzielonych na cztery części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka Acción, część zawierającą zadanie lub mini projekt do wykonania wraz z dzienniczkiem służącym powtórce materiału. W dodatku znajduje się część Gramática y comunicación, poszerzająca materiał gramatyczny i zawierająca dodatkowe ćwiczenia wraz z kluczem.

Ilość

Vitamina C to ostatni, najbardziej zaawansowany poziom Vitamina, kursu na na 5 poziomach A1, A2, B1, B2 y C1 z wersją cyfrową z licencją na okres 12 miesięcy dla młodzieży i dorosłych, promujący nauczanie zorientowane na ucznia. Zawiera różnorodną i uniwersalną tematykę, autentyczne teksty napisane przez pisarzy i nagrania pokazujące całą gamę tematów z akcentami i kulturą hispanojęzyczną oraz interakcję obejmującą zarówno teksty jak i słownictwo oraz ćwiczenia przygotowujące do egzaminów DELE. Proponuje nagrania audio do ściągnięcia z platformy wydawnictwa, video z autentycznymi dokumentami związanymi z kulturą hispanojęzyczną umieszczone na You Tube wraz z propozycjami dydaktycznymi dla nauczycieli do wykorzystania w pracy w klasie. Składa się z podręcznika ucznia z cyfrowa licencją, zeszytu ćwiczeń z cyfrowa licencją, wydania cyfrowego podręcznika ucznia i zeszytu ćwiczeń oraz podręcznika dla nauczyciela. jedynie poziom C oferuje tylko cyfrową wersję podręcznika dla nauczyciela, pozostałe są wydane tradycyjnie.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/VITAMINA IU7_2441.pdf

Sgel
9788497789042

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Vitamina A1 Alumno +...

Vitamina A1 Alumno + versión digital to podrecznik do pierwszego poziomu nauczania języka hiszpańskiego jako obcego A1 dla młodzieży i dorosłych i dzięki cyfrowej wersji pozwala na aktywna i urozmaicona, interaktywną naukę. 

Cena 118,72 zł

Vitamina C1 Ejercicios +...

Vitamina C1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Vitamina C1 Alumno. Utrwala materiał z książki ucznia skupiając się przed wszystkim na gramatyce i słownictwu. Zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminów DELE, transkrypcje nagrań audio i klucz do wszystkich zadań.

Cena 77,69 zł

Vitamina A2 Alumno +...

Vitamina A2 Alumno + licencia digital to podręcznik ucznia drugiego poziomu metody nauczaniaVitamina. Vitamina A2 Alumno składa się z 10 rozdziałów podzielonych na cztery części z których każda jest odrębną sekwencją dydaktyczną. Każdy rozdział zamyka część Acción, zawierającą zadanie lub mini projekt do wykonania wraz z dzienniczkiem służącym powtórce materiału. W dodatku znajduje się część Gramatica y comunicación, poszerzająca materiał gramatyczny i zawierająca dodatkowe ćwiczenia wraz z kluczem.

Cena 118,72 zł

Vitamina A1 Ejercicios +...

Vitamina A 1 Ejercicios + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Vitamina A1 Alumno + licencia digital. Utrwala materiał z książki ucznia skupiając się przed wszystkim na gramatyce i słownictwu. Zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminów DELE, transkrypcje nagrań audio i klucz do wszystkich zadań.

Cena 77,69 zł

Vitamina A2 Ejercicios +...

Vitamina A 2 Ejercicios + licencia digital to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Vitamina A2 Alumno + licencia digital. Utrwala materiał z książki ucznia skupiając się przed wszystkim na gramatyce i słownictwu. Zawiera ćwiczenia przygotowujące do egzaminów DELE, transkrypcje nagrań audio i klucz do wszystkich zadań.

Cena 77,69 zł