Agencia ELE 5 B2.1 Ejercicios + CD

77,69 zł
Brutto

Agencia ELE 5 B2.1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE 5 B2.1 Alumno + CD. 

Ilość

Agencia ELE 5 B2.1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE 5 B2.1 Alumno + CD. Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź w zespole. Są one podzielone na 8 rozdziałów. CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki. Agencia ELE to pierwsza wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego podzielona na sześć poziomów: A1, A2, B1, B1.2, B2.1, B2.2 zgodnie z Marco comun europeo de refencia para las lenguas : enseńanza, aprendizaje, evaluación (MCER) / Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językoweg i z wytycznymi Instituto Cervantes. Metoda ta okazała się bardzo skuteczna i została już wydana nowa, uaktualniona wersja tego podrecznika. Każdy poziom składa się z podręcznika z CD i zeszytu ćwiczeń z CD. Wszystkie ćwiczenia w poszczególnych rozdziałach służące nabywaniu kompetencji językowych i socjolingwistycznych przez uczniów są zaplanowane z wykorzystaniem ich aktywnego udziału i interakcji.

Sgel
9788497787574

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Agencia ELE 4 B1.2...

Agencia ELE 4 B1.2 + CD Ejercicios to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE 4 B1.2 Alumno + CD. Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź zespołowej. Są one podzielone na 8 rozdziałów . CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Cena 75,99 zł

Agencia ELE A1- A2 Básico...

Agencia ELE Basico A1-A2 + CD Ejercicios to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE Basico A1-A2 + CD Alumno. Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź zespołowej. Są one podzielone na 8 rozdziałów. CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Cena 84,99 zł

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno +...

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno Nueva edición to podręcznik ucznia zbudowany z 8 rozdziałów na 14 stronach i podzielony na następujące części: Observa: nawiązanie do opanowanego materiału przygotowujące do nowego rozdziału, prezentacja nowego słownictwa i przykładów użycia w komiksie, Practica: zadania ułatwiające zrozumienie gramatyki i słownictwa i różne ćwiczenia językowe a zamyka ją praca obejmująca przerobiony materiał w kontekście konkretnej sytuacji komunikatywnej. Amplía: poświęcona jest elementom kulturowym i strategiom uczenia się. Poszczególne sekwencje są linearne, progresywne w odniesieniu do stopnia trudności z ćwiczeniami wymagającymi uzycia nabytych umiejętności i wcześniejszej praktyki. Wersja cyfrowa wraz z ćwiczeniami kosztuje 121,91 zł.

Cena 115,32 zł