Agencia ELE 4 B1.2 Alumno + CD

114,11 zł
Brutto

Agencia ELE 4  B1.2 + CD Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych na poziomie B1.

Ilość

Agencia ELE 4  B1.2 + CD Alumno to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych na poziomie B1. Podzielony jest na 12 rozdziałów z nowym materiałem i dwóch z powtórką, po 6 i 12 rozdziale. Ich budowa jest następująca: Portada: wstępna strona z ilustracjami zapowiadającymi treść rozdziału, Primera líneapodwójna strona z zadaniami, Agencia ELE: przykłady języka w postaci komiksu, Entre líneas: zadania służące utrwaleniu komunikacjiEn línea con: zadania w kontekście socjokulturowym i sugestie do rozwoju strategii komunikacyjnych i uczenia się, Línea directa: ostatnia część oferująca tabele systematyzujące gramatykę i słownictwoAgencia ELE podzielona jest na sześć poziomów: A1, A2, B1, B1.2, B2.1, B2.2 oraz posiada wersję w trzech poziomach Agencia ELE Básico A1-A2, Agencia ELE Intermedio i Agencia ELE Avanzado. Każdy poziom składa się z podręcznika z CD i zeszytu ćwiczeń z CD aAgencia ELE Básico A1-A2, Agencia ELE Intermedio i Agencia ELE Avanzado posiadają dodatkowo podręcznik z ćwiczeniami w wersji cyfrowej z roczna licencją.

Sgel
9788497786577

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Agencia ELE 1 A1 Ejercicios...

Agencia ELE 1 A1 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE 1 A1 Alumno + CD. Agencia ELE to pierwsza wersja podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, podzielona na sześć poziomów: A1, A2, B1, B1.2, B2.1, B2.2 zgodnie z Marco comun europeo de refencia para las lenguas : enseńanza, aprendizaje, evaluación (MCER) / Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego i z wytycznymi Instituto Cervantes. Metoda ta okazała się bardzo skuteczna i została już wydana nowa, uaktualniona wersja tego podręcznika. Każdy poziom składa się z podręcznika z CD i zeszytu ćwiczeń z CD.

Cena 75,99 zł

Agencia ELE 4 B1.2...

Agencia ELE 4 B1.2 + CD Ejercicios to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE 4 B1.2 Alumno + CD. Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź zespołowej. Są one podzielone na 8 rozdziałów . CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Cena 75,99 zł

Agencia ELE A1-A2 Básico...

Agencia ELE A1-A2 Básico Alumno  + CD to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1-A2. Podzielony jest na 12 rozdziałów z nowym materiałem i dwóch z powtórką, po 6 i 12 rozdziale. Wersja cyfrowa wraz z ćwiczeniami kosztuje 143,11 zł a beż ćwiczeń 116,06 zł.

Cena 138,37 zł

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno +...

Agencia ELE 4 B2.1 Alumno Nueva edición to podręcznik ucznia zbudowany z 8 rozdziałów na 14 stronach i podzielony na następujące części: Observa: nawiązanie do opanowanego materiału przygotowujące do nowego rozdziału, prezentacja nowego słownictwa i przykładów użycia w komiksie, Practica: zadania ułatwiające zrozumienie gramatyki i słownictwa i różne ćwiczenia językowe a zamyka ją praca obejmująca przerobiony materiał w kontekście konkretnej sytuacji komunikatywnej. Amplía: poświęcona jest elementom kulturowym i strategiom uczenia się. Poszczególne sekwencje są linearne, progresywne w odniesieniu do stopnia trudności z ćwiczeniami wymagającymi uzycia nabytych umiejętności i wcześniejszej praktyki. Wersja cyfrowa wraz z ćwiczeniami kosztuje 121,91 zł.

Cena 115,32 zł