Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 + CD Ejercicios

75,48 zł
Brutto

Nuevo Espańol en marcha Básico Ejercicios A1-A2 + CD zawiera 18 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Ilość

Nuevo Espańol en marcha Básico Ejercicios A1-A2 + CD zawiera 18 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/BIBLET NUEVO EN MARCHA BľSICO EJER_2395 (1).pdf

Sgel
9788497785310

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Español en marcha 1 Alumno + CD to podręcznik pierwszego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Espańol en marcha Ejercicios 1+CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Nuevo Español en marcha 2...

Nuevo Español en marcha 2 Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 2...

Nuevo Espańol en marcha 2 A2 Ejercicios + CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł
Nuevo Español en marcha...
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Alumno + CD to podręcznik ucznia pierwszych dwóch poziomów czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny poprzedniego podręcznika.

Cena 139,35 zł Cena 109,35 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1 - A2 Profesor to podręcznik dla nauczyciela zawierający sugestie zajęć w klasie, rozwiązania zadań, egzaminy, zabawy i ćwiczenia do kserowania, wskazówki dydaktyczne do nagrań video, dodatkowe pomysły i materiały do łatwej adaptacji,wyjaśnienia metodyczne wszystkich rozdziałów z podręcznika ucznia wraz z kluczem do ćwiczeń, uwagi gramatyczne, wyjaśnienia funkcji komunikatywnych i aspektów socjokulturowych oraz gry do wykorzystania w różnych rozdziałach zależnie od potrzeb nauczyciela

Cena 97,46 zł