Nuevo Español en marcha 1 Alumno + CD

114,03 zł
Brutto

Nuevo Español en marcha 1 Alumno + CD to podręcznik pierwszego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Ilość

Nuevo Español en marcha 1 Alumno + CD to nowa wersja podręcznika języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, który został sprzedany w milionach egzemplarzy na całym świecie, oparta o tę sama metodologię, która została zaakceptowana przez uczniów i nauczycieli. Określą ją: skupienie na komunikacji, prezentowanie materiału na dwóch stronach co ułatwia naukę, różnorodne ćwiczenia gramatyczne, słownikowe i fonetyczne, różnorodne zadania uczące rozumienia i pisania tekstów, duży udział tematów socjo kulturowych oraz wybór dodatkowych ćwiczeń dostępnych na platformie wydawnictwa. Nuevo Español en marcha tworzą poziomy A1, A2, B1 i B2 wydane oddzielnie w postaci podręcznika ucznia z CD, zeszytu ćwiczeń z CD, podręcznika dla nauczyciela oraz wersji cyfrowej podręcznika ucznia z zeszytem ćwiczeń. Dodatkowo jest też wersja dla kursów bardziej intensywnych obejmująca dwa poziomy A1 i A2, Nuevo Español en marcha Básico. Wydawnictwo proponuje nagrane video na YouTube ze scenkami z codziennego życia i licznymi odniesieniami kulturowymi i interkulturowymi do świata hispanojęzycznego wraz z propozycjami dydaktycznymi do wykorzystania w klasie przez nauczycieli j. hiszpańskiego.

https://ksiegarnia.siesta.pl/img/cms/BIBLET NUEVO EN MARCHA 1 ALUMNO_2390.pdf

Sgel
9788497783736

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Español en marcha 1 A1 Alumno

Español en marcha 1 A1 Alumno to podręcznik ucznia poziomu A1, kultowego podręcznika języka hiszpańskiego jako obcego  dla młodzieży i dorosłych na 4 poziomach. każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń i podręcznika dla nauczyciela. Pierwsze dwa poziomy są też w wersji Basico.

Cena 39,00 zł

Español en marcha 1 A1...

Kultowy podręcznik języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, zawierający dwa poziomy w jednej książce, A1 i A2 i dlatego przeznaczony do kursów intensywnych. Jest też wersja z każdym poziomem w oddzielnej książce A 1 i A2.

Cena 21,00 zł

Nuevo Español en marcha 1...

Nuevo Espańol en marcha Ejercicios 1+CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Nuevo Español en marcha 2...

Nuevo Español en marcha 2 Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 2...

Nuevo Espańol en marcha 2 A2 Ejercicios + CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł

Nuevo Español en marcha 3...

Nuevo Español en marcha 3 Alumno + CD to podręcznik ucznia trzeciego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł

Nuevo Español en marcha 3...

Nuevo Espańol en marcha 3 Ejercicios + CD zawiera 10 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł
Nuevo Español en marcha...
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Alumno + CD to podręcznik ucznia pierwszych dwóch poziomów czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny poprzedniego podręcznika.

Cena 139,35 zł Cena 109,35 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Espańol en marcha 4 Ejercicios + CD zawiera 12 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł