¡Viva el Vocabulario! A1-B1 Solucionario

30,00 zł
Brutto

¡Viva el Vocabulario! A1-B1 Solucionario  to zbiór rozwiązań do pierwszego tomu serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2.

Ilość

¡Viva el Vocabulario! A1-B1 Solucionario  to zbiór rozwiązań do pierwszego tomu serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2. Składa się z 38 rozdziałów i słownika. Każdy rozdział przedstawiony jest na dwóch stronach : po lewej przedstawione jest słownictwo w określonym kontekście za pomocą ilustracji, krótkich zdań i dialogów które pomagają w ich zrozumieniu. Po prawej stronie są zawarte liczne ćwiczenia. Słownictwo tam występują to słownictwo z życia codziennego i najbardziej typowych sytuacji komunikatywnych w języku hiszpańskim. Do każdego poziomu dołączony jest zbiór rozwiązań.

9788496942035

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario SGEL...

Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español to wyjątkowy słownik prezentujący ponad 1700 słów w 22 kolorowych plakatach wraz z ćwiczeniami i kluczem.

Cena 92,21 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A1 + CD to pierwszy z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A1 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes

Cena 46,00 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A2 + CD to drugi z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A2 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes. 

Cena 46,00 zł

¡Viva el Vocabulario! A1-B1

¡Viva el Vocabulario! A1-B1  to pierwszy tom serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2.

Cena 114,90 zł

¡Viva el Vocabulario! B1-B2

¡Viva el Vocabulario! B1-B2 to drugi tom serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2

Cena 120,40 zł

¡Viva el Vocabulario! B1-B2...

¡Viva el Vocabulario! B1-B2 Solucionario  to zbiór rozwiązań do drugiego tomu serii poświęconej nauce słownictwa dla młodych i dorosłych, uczących się języka hiszpańskiego jako obcego, opracowaną na poziomach A1, A2, B1 i B2.

Cena 30,00 zł

Uso interactivo vocabulario...

Uso interactivo vocabulario Nivel A-B1 Edición actualizada y ampliada to pierwszy tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.

Cena 79,75 zł

Uso interactivo del...

Uso interactivo del vocabulario y sus combinaciones mas frecuentes B2- C2 to drugi tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.

Cena 88,10 zł