Simple coincidencia B2 con audiolibro

45,40 zł
Brutto

Simple coincidencia B2 con audiolibro to książka w nowej wersji znanych lektur, które są doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego zwłaszcza na niższych poziomach.

Ilość

Simple coincidencia B2 con audiolibro to książka w nowej wersji znanych lektur, które są doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego zwłaszcza na niższych poziomach. W nowej szacie graficznej i z nagraniami audio tak jak poprzednia wersja obejmują poziomy od A2 do B2. Całą serie tworzą tytuły; El crimen de la Ń A2, Desconcierto en el hospital B1, Un empleado ejemplar B2 oraz Simple coincidencia B2.

9788469846520

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

El crimen de la Ń A2 con...

El crimen de la Ń A2 con audiolibro to książka w nowej wersji znanych lektur, które są doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego zwłaszcza na niższych poziomach. Wersja cyfrowa kosztuje 31,30 zł.

Cena 46,50 zł

Desconcierto en el hospital...

Desconcierto en el hospital B1 con audiolibro to książka w nowej wersji znanych lektur, które są doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego zwłaszcza na niższych poziomach. Wersja cyfrowa kosztuje 31,30 zł.

Cena 46,50 zł

Un empleado ejemplar B2 con...

Un empleado ejemplar B2 con audiolibro to książka w nowej wersji znanych lektur, które są doskonałym materiałem uzupełniającym do nauki języka hiszpańskiego jako obcego zwłaszcza na niższych poziomach

Cena 45,40 zł