Análisis morfológico Teoría y práctica

147,00 zł
Brutto

Monograficzne opracowanie z dużą ilością praktycznych przykładów.

Ilość

Análisis morfológico autorstwa Gómez Torrego, uznanego autorytetu gramatyki normatywnej, to pozycja z serii obejmującej Las normas académicas; ultimos cambios, Gramática didáctica del español, Ortografía de uso del español actual i Análisis sintáctico teoría y práctica z wersją e-book, z których każdy tom wyjaśnia wątpliwości dzięki licznym przykładom i ćwiczeniom z kluczem. Omawia wszystkie podstawowe zagadnienia morfologiczne w jasny, przejrzysty sposób i z uwzględnieniem poziomu trudności. Zawiera liczne przykłady i skupia się nad najczęstszymi wątpliwościami i ponad 90 stron ćwiczeń.


9788467541335

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática comunicativa del...

Gramática comunicativa del español De la lengua a la idea I to pierwszy to z dwutomowej serii Gramatica comunicativa del español F.Matte Bon, oferującej inna perspektywę funkcjonowania i użycia komunikacyjnego gramatyki hiszpańskiej.

Cena 147,90 zł

Gramática comunicativa del...

Gramática comunicativa del español De la idea a la lengua II to drugi z dwutomowej serii Gramatica comunicativa del español F.Matte Bon, oferującej inna perspektywę funkcjonowania i użycia komunikacyjnego gramatyki hiszpańskiej. 

Cena 147,90 zł

Gramática en contexto Curso...

Gramática en contexto Curso de gramatica para comunicar to kurs gramatyki języka hiszpańskiego jako obcego łączącej teorię i praktykę w jednym tomie na poziomach A1, A2 , B1 i B2

Cena 124,20 zł

Análisis sintáctico Teoría...

Análisis sintáctico teoría y práctica autorstwa Gómez Torrego, uznanego autorytetu gramatyki normatywnej, to pozycja z serii obejmującej Las normas académicas; ultimos cambios, Gramática didáctica del español,

Cena 147,00 zł

Análisis gramatical Teoria...

Análisis gramatical: teoría y práctica ; ejercicios y actividades de autoaprendizaje ; [conforme a las últimas propuestas gramaticales y ortográficas de la RAE] to nowe wydanie podręcznika do gramatyki do nauki w grupie jak i samodzielnej pracy ucznia dzięki objaśnieniom pedagogicznym i ćwiczeniom z kluczem. Skupia się przede wszystkim na budowie zdań pojedynczych i złożonych.

Cena 99,00 zł