Aula Amigos Internacional 2 Alumno

103,00 zł
Brutto

Aula Amigos 2 Alumno to drugi poziom podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos , opracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach. 

Ilość

Aula Amigos 2 Alumno to drugi poziom podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos , opracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach. Jest metodą aktualną i otwartą, odnajdującą się w rzeczywistości młodych ludzi, skupiona na aspektach interkulturowych i różnych stylach uczenia się. Ćwiczenia audio pokazują przykłady użycia języka w realnych kontekstach a ćwiczenia wymowy i ortografii uczą poprawnej wypowiedzi ustnej i pisemnej. Podręcznik ucznia jest podzielony na następujące części: Mis palabras to zbiór słownictwa do każdego rozdziału, Mi diccionario to ćwiczenia oparte na użyciu słownika i Mi gramatica to zbiór reguł gramatycznych na końcu książki z objaśnieniami i przykładami użycia. Uczeń ma do swojej dyspozycji podręcznik z CD i Porfolio oraz zeszyt ćwiczeń a nauczyciel przewodnik i Portfolio, gry i ćwiczenia do kserowania wraz z rozwiązaniami.

9788467521269

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Aula Amigos Internacional 1...

Aula Amigos Internacional1 Alumno to pierwszy poziom podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacional , opracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach.

Cena 106,00 zł

Aula Amigos Internacional 1...

Aula Amigos Internacional 1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacionalopracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach.

Cena 52,00 zł

Aula Amigos Internacional 2...

Aula Amigos Internacional 2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego poziomu podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigosopracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach.

Cena 48,00 zł

Aula Amigos Internacional 2...

Aula Amigos Internacional 2 Guía to podręcznik dla nauczyciela do drugiego poziomu podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacionalopracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach. 

Cena 126,00 zł

Aula Amigos Internacional 3...

Aula Amigos Internacional 3 Alumno to trzeci poziom podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacional, opracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach. 

Cena 103,00 zł

Aula Amigos Internacional 3...

Aula Amigos Internacional 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do trzeciego poziomu podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacionalopracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach.

Cena 48,00 zł

Aula Amigos Internacional 3...

Aula Amigos Internacional 3 Guía to podręcznik dla nauczyciela do trzeciego poziomu podręcznika do języka hiszpańskiego dla młodzieży Aula Amigos Internacional opracowanego na poziomach A1 i A2 w trzech tomach.

Cena 126,00 zł