Protagonistas Internacional A2 Alumno + Ejercicios

116,00 zł
Brutto

Protagonistas Internacional A2 Alumno + Ejercicios to podręcznik z drugiego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacional, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Ilość

Protagonistas Internacional A2 Alumno + Ejercicios  to podręcznik z drugiego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacional, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. Składa się z czterech poziomów w trzech tomach: A1, A2, B1 i B2. Jak wskazuje tytuł ta metoda skupia się na nauce komunikacji poprzez praktyczne i rzeczywiste konteksty kulturowe pochodzące z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej, ich autentyczność opiera się na realnych sytuacjach. Struktura jest uporządkowana i przejrzysta. Jeden poziom tworzą podręcznik ucznia z zeszytem ćwiczeń i CD audio oraz zeszyt powtórkowy, podręcznik dla nauczyciela z 2 CD i CD z ćwiczeniami, interaktywnzeszyt ustnych ćwiczeń, zeszyt z dialogami – test,12 plakatów z ilustracjami bohaterów. Dodatkowo jest DVD z filmem nawiązującym do treści poziomu A1 i A2, przewodnikiem dla nauczyciela i dodatkowymi materiałami na platformie wydawnictwa, tam też znajdują się dodatkowe ćwiczenia i portfolio.

9788467535761

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional A2 Ejercicios to zestaw ćwiczeń powtórkowych do drugiego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacionalgdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Cena 49,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional A2 Guía to podręcznik dla nauczyciela do drugiego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacionalgdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. 

Cena 98,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional A1-A2 DVD  to  materiał na DVD dla nauczyciela zawierający film dotyczący treści z poziomu A1 i A2 wraz z przewodnikiem dla nauczyciela do dwóch pierwszych z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacionalgdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. 

Cena 89,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional B1 Alumno + Ejercicios to podręcznik z zeszytem ćwiczeń trzeciego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacional, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Cena 116,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional B1 Ejercicios to zestaw ćwiczeń powtórkowych do trzeciego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas Internacionalgdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka. 

Cena 49,00 zł

Protagonistas Internacional...

Protagonistas Internacional B1 Guía to podręcznik dla nauczyciela do trzeciego z czterech poziomów kursu języka hiszpańskiego jako obcego Protagonistas, gdzie tytułowymi bohaterami są osoby uczące się tego języka.

Cena 98,00 zł