Ele Actual A2 Cuaderno de ejercicios + CD

65,00 zł
Brutto
Ele actual A2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2 metody Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2.
Ilość

Ele actual A2 Ejercicios + CD to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2 metody Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2. Jest to trzecia edycja jednego z pierwszych podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego Ele, druga była edycja Nuevo Ele i wielki sukces obu wersji sprawił, że ten sam autor napisał najnowszą wersję, nowoczesną, dynamiczna i koncentrującą się na komunikacji. Skupiona na uczniu, pokazująca zróżnicowanie lingwistyczne i kulturowe Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej dzięki nagraniom audio z wielu krajów hispanojęzycznych, ćwiczeniom wymowy oraz piosenkom. Zawiera różnorodne teksty, zadania i ćwiczenia od ściśle określonych do wolnych wypowiedzi w celu wzbogacenia procesu nauki. Dołączony słownik w wielu językach ułatwia przyswojenie słownictwa. Podręcznik ucznia i zeszyt ćwiczeń na poziomach A1-A2 zawierają CD, podręcznik dla nauczyciela też ma dołączone CD. Jest dostępny na platformie wirtualnej i dzięki temu uczniowie i nauczyciel mają bardzo duży wybór ćwiczeń i materiałów.


9788467547481

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Ele Actual A2 Libro del...

Ele actual A2 Alumno con licencia digital to podręcznik ucznia poziomu A2 metody Ele actual, obejmującej poziomy od A1 do B2. Sama licencja kosztuje 65 zł.
Cena 109,00 zł