Superdrago 1 Guía didáctica en CD + dragolaminas

143,00 zł
Brutto

Superdrago 1 Guía didáctica en CD + dragolaminas

Jest to materiał dla nauczyciela na CD do pierwszego poziomu Superdrago 1 Libro del alumno. Superdrago 1 Guia didactica en CD, przewodnik dydaktyczny w pdf, który zawiera opis kursu i przewodnika metodycznego, szczegółowy indeks zawartości książki , sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznika ucznia i  Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszytu ćwiczeń, transkrypcje audio oraz propozycje 12 zabaw w klasie. Składa sie z 2 CD, pierwszy to przewodnik metodyczny, materiały dydaktyczne jak dragolaminas, propozycje zabaw i nagrania lekcji 1-5, a drugie CD zawiera nagrania lekcji 6-8.

 

Ilość

Superdrago 1 Guía didáctica en CD + dragolaminas

Jest to materiał dla nauczyciela na CD do pierwszego poziomu Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat na czterech poziomach.Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Każdy poziom ma słownik wizualny.

Superdrago 1 Guia didactica en CD, przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty. Poziom 1 ma osobno wydrukowane dragolaminas, specjalne karty do opanowania słownictwa.

Wersja cyfrowa dla nauczyciela  zawiera nagrania audio i guia didactica.

Zalety nauki z Superdrago:

- uczenie języka hiszpańskiego przez zabawę i liczne ćwiczenia rozwijające kreatywność i integrujące grupę

- położenie nacisku na emocjonalność dzięki pokazaniu grupy bohaterów rozwijających się w tym samym tempie co dzieci

- wizualny słownik ze słownictwem opracowany na każdym poziomie 

- trzy projekty wraz z materiałem graficznym do wykorzystania w klasie

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

- dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa

Sgel
9788416782628

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Superdrago 1 Libro del alumno

Superdrago 1 Libro del alumno Curso de Espańol para nińos. Jest to pierwszy podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki.

Superdrago 1 Libro digital dla ucznia zawiera nagrania audio i ćwiczenia interaktywne. 

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa

Cena 111,00 zł

Superdrago 1 Cuaderno de...

Superdrago 1 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń  do podręcznika  Superdrago 1 Libro del alumno na poziomie A1Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Składa się z czterech poziomów. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 1.

Superdrago 1 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 61,00 zł

Superdrago 2 Libro del alumno

Superdrago 2 Libro del alumno

Jest to drugi podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Drugi poziom tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 2 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Superdrago 2 Libro del alumno ma 9 rozdziałów i materiały powtórkowe oraz zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Natomiast Libro digital pozwala na interaktywne ćwiczenia.

Cena 111,00 zł

Superdrago 2 Cuaderno de...

Superdrago 2 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Drugi poziom Superdrago tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. 

Superdrago 2 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 61,00 zł