Superdrago 1 Libro del alumno

111,00 zł
Brutto

Superdrago 1 Libro del alumno Curso de Espańol para nińos. Jest to pierwszy podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki.

Superdrago 1 Libro digital dla ucznia zawiera nagrania audio i ćwiczenia interaktywne. 

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa

Ilość

Superdrago 1 Libro del alumno Curso de Espańol para nińos. Jest to pierwszy podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat . Składa się z czterech poziomów. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 1. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów. Takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Każdy poziom ma słownik wizualny. Zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Dwa pierwsze poziomy mają wersje cyfrowe dla ucznia. Działają one na wszystkich urządzeniach, mają interaktywne ćwiczenia, dodatkowe zadaniami i nagraniami audio. Natomiast dla nauczyciela dołączony jest przewodnik dydaktyczny i dodatkowy materiał. Superdrago 1 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty. Poziom 1 ma osobno wydrukowane dragolaminas, specjalne karty do opanowania słownictwa.

Superdrago 1 Libro digital dla ucznia zawiera nagrania audio i ćwiczenia interaktywne. Natomiast wersja cyfrowa dla nauczyciela posiada dodatkowo Guia didactica i materiały pomocnicze.

Zalety nauki z Superdrago:

- uczenie języka hiszpańskiego przez zabawę i liczne ćwiczenia rozwijające kreatywność i integrujące grupę

- położenie nacisku na emocjonalność dzięki pokazaniu grupy bohaterów rozwijających się w tym samym tempie co dzieci

- wizualny słownik ze słownictwem opracowany na każdym poziomie 

- trzy projekty wraz z materiałem graficznym do wykorzystania w klasie

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

- dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa
Sgel
9788497784856

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Superdrago 1 Cuaderno de...

Superdrago 1 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń  do podręcznika  Superdrago 1 Libro del alumno na poziomie A1Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Składa się z czterech poziomów. Pierwszy poziom tworzy Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 1.

Superdrago 1 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 61,00 zł

Superdrago 1 Guía didáctica...

Superdrago 1 Guía didáctica en CD + dragolaminas

Jest to materiał dla nauczyciela na CD do pierwszego poziomu Superdrago 1 Libro del alumno. Superdrago 1 Guia didactica en CD, przewodnik dydaktyczny w pdf, który zawiera opis kursu i przewodnika metodycznego, szczegółowy indeks zawartości książki , sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z Superdrago 1 Libro del alumno, podręcznika ucznia i  Superdrago 1 Cuaderno de actividades, zeszytu ćwiczeń, transkrypcje audio oraz propozycje 12 zabaw w klasie. Składa sie z 2 CD, pierwszy to przewodnik metodyczny, materiały dydaktyczne jak dragolaminas, propozycje zabaw i nagrania lekcji 1-5, a drugie CD zawiera nagrania lekcji 6-8.

 

Cena 143,00 zł

Superdrago 2 Libro del alumno

Superdrago 2 Libro del alumno

Jest to drugi podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Drugi poziom tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 2 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Superdrago 2 Libro del alumno ma 9 rozdziałów i materiały powtórkowe oraz zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Natomiast Libro digital pozwala na interaktywne ćwiczenia.

Cena 111,00 zł

Superdrago 2 Cuaderno de...

Superdrago 2 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Drugi poziom Superdrago tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. 

Superdrago 2 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 61,00 zł

Superdrago 3 Libro del alumno

Superdrago 3 Alumno to trzeci podręcznik z serii Superdrago na poziomie A2. Składa się z 9 rozdziałów, z części zawierającej powtórki oraz z trzech projektów do realizacji przez uczniów z przygotowanymi materiałami do wycinania. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa takimi jak gry, zabawy i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Posiada słownik wizualny obejmujący słownictwo z poziomu A2. Zeszyt ćwiczeń do tego poziomu zawiera ćwiczenia utrwalajace materiał z podręcznika. Przewodnik dydaktyczny z CD to carpeta z materiałami dla nauczyciela, CD audio, plakatami, tablicami i dragolaminas

Cena 111,00 zł

Superdrago 3 Guía didáctica...

Superdrago 3 Guía + CD to przewodnik dydaktyczny do trzeciego poziomu podręcznika do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci między 7 a 12 lat Superdrago. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf . W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów. Dodatkowo wydano Superdrago 3 y 4 Carpeta de recursos w której zebrano przewodnik dydaktyczny, CD audio, plakaty, plansze i dragolaminas do pracy w klasie.

Cena 111,00 zł