Nuevo Español sin fronteras 3 C1-C2 CD Ejercicios

146,00 zł
Brutto

Nuevo Español sin Fronteras 3 C1-C2 CD Ejercicios to CD audio do zeszytu ćwiczeń trzeciego podrecznika Nuevo Español sin fronteras

Ilość

Nuevo Español sin Fronteras 3 C1-C2 CD Ejercicios to CD audio do zeszytu ćwiczeń trzeciego podrecznika Nuevo Español sin fronteras, uaktualnionej edycji klasycznego podręcznika języka hiszpańskiego jako obcego, Español sin fronteras dla młodzieży i dorosłych, tak samo podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio i Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 i C1-C2. Proponuje metodę dającą szybkie postępy zarówno w nabywaniu kompetencji językowych jak i komunikatywnych dzięki prezentacji tekstów ze zróżnicowanymi modelami językowymi. Każdy poziom składa się z podręcznika ucznia, zeszytu ćwiczeń, przewodnika dla nauczyciela i CD audio zarówno dla podręcznika ucznia jak i zeszytu ćwiczeń.

Sgel
9788497782272

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Español sin fronteras 3...

Español sin fronteras 3 Alumno  to podręcznik ucznia na poziomie zaawansowanym klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Cena 42,00 zł

Español sin fronteras 3...

Español sin fronteras 3 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie zaawansowanym klasycznego podręcznika Español sin Fronteras dla młodzieży i dorosłych, podzielonego na poziomy Inicial, Intermedio y Avanzado dostosowane do MCER: A1-A2, B1-B2 y B2-C1.

Cena 15,75 zł