El FC Barcelona B1+ CD Saber.es

53,41 zł
Brutto

El FC Barcelona B1 + CD Saber.es to lektura przedstawiająca historię słynnego klubu piłkarskiego z ćwiczeniami i zadaniami na poziomie B1

Ilość

EL FC Barcelona B1 to jedna z trzech pozycji z serii Saber.es, która składa się z lektur na poziomie B1 i B1 +. Przedstawia historię tego wyjątkowego klubu sportowego od jego początków aż do wspólczesności. Opisuje mitycznych zawodników, symbole, muzeum i fundację. Pozostałe pozycje z tej serii to El chocolate B1 1810 Las independencias americanas B1+.

Sgel
9788497785037

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

El chocolate B1 + CD Saber.es

El chocolate B1 + CD  to lektura dla osób uczących sie języka hiszpańskiego jako obcego z serii Saber.es, opowiadająca historie tego produktu od XV wieku z ćwiczeniami i zadaniami na poziomie B1.

Cena 53,41 zł

Platos combinados A2+ audio...

Platos combinados A2+ audio Singular.es to pierwsza pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w jednej z dzielnic Madrytu. Seria ilustracji do książki jest do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Cena 55,84 zł

Por la cocina española A2 -...

Por la cocina española A2 - B1  De tierra adentro a mar abierto Singular.es to druga pozycja z nowej serii lektur dla uczących się hiszpańskiego z ćwiczeniami od poziomu A2 do B1. Akcja toczy się w dwóch regionach Hiszpanii: Comunidad Valenciana i Castilla-León i jest poświęcona kuchni, tradycyjnym potrawom i artykułom spożywczym. Spis wielu przepisów razem ze zdjęciami potraw jest dodatkową atrakcją bardzo ładnie wydanej książki.

Cena 57,50 zł

Español en la cocina B1- B2...

Español en la cocina B1- B2 Aprender español cocinando to trzecia pozycja z nowej serii Singular.es . Jest ona zbiorem przepisów przygotowanych przez nauczycieli języka hiszpańskiego z różnych stron świata.  Poznajemy kulturę i zwyczaje poszczególnych regionów, typowe produkty, sposób ich przyrządzania, przyprawy czyli gastronomię za pomocą której poznajemy język hiszpański

Cena 84,00 zł

1810 Las independencias...

1810 Las independencias americanas B1+ Coleccion to lektura z serii Saber.es na najwyższym poziomie zaawansowania B1+. Jej tematyka obraca sie wokół okoliczności poczatków walki o niepodległość krajów Ameryki Łacińskiej w 1810 roku.

Cena 49,04 zł