Socorristas del cielo B2 + DVD Andar.es National Geographic

43,66 zł
Brutto

Socorristas del cielo B2 + DVD Andar.es National Geographic opowiada o mężczyźnie z Brazyli, który odkrył sposób na ratowanie osób zagrożonych utonięciem w morzu. W tej nowej metodzie spadochroniarz z pomocą silnika współpracuje z plażowymi ratownikami. Jak to robią? Czy to jest efektywny system ratowania życia?

Ilość

Socorristas del cielo B2 + DVD Andar.es to lektura z serii opracowanej na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic, dostosowanej do różnych poziomów Marco Comun Europeo de Referencia od A2, B1, B2, B2 + do C1, składającej się z 12 książek. Zawierają one dużą ilość zdjęć, cwiczeń i słowniczek a dołączone do nich DVD dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki. Socorristas del cielo B2 opowiada o mężczyźnie z Brazyli, który odkrył sposób na ratowanie osób zagrożonych utonięciem w morzu. W tej nowej metodzie spadochroniarz z pomocą silnika współpracuje z plażowymi ratownikami. Jak to robią? Czy to jest efektywny system ratowania życia? Cała seria to następujące książeczki:

A2 Colon y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

B1 ¡Abejas asesinas! , Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

B2  Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

B2 + Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

C1  Calamares gigantes
Sgel
9788497785884

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

¡ Abejas asesinas ! B1+ DVD...

¡ Abejas asesinas ! opowiada o pszczołach z Ameryki Centralnej, które są bardzo ważne dla rolników, lasów tropikalnych i produkcji żywności. Jednak nowy gatunek agresywnych pszczół atakuje puszczę. Co stanie się z tamtejszymi pszczołami? Czy mozna powstrzymać " pszczoły morderczynie "?

Cena 43,66 zł

Calamares gigantes C1+ DVD...

Calamares gigantes C1+ DVD Andar.es National Geographic to historia kalamarów Humboldt, zwanymi czerwonymi diabłami, które są największymi bezkregowcami na świecie. Te stworzenia, które czasami sa niebezpieczne, żyją w głebinach Oceanu Spokojnego. Jeden z badaczy z kamerą, zjawił się na wybrzeżu meksykańskim aby poznać je bliżej. Spotka czerwone diabły? Będzie mógł obserwować ich bez narażenia się na niebezpieczeństwo?

Cena 43,66 zł

Por las calles de Barcelona...

Calles Barcelona B2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o Barcelonie, głównie o Ramblas , głównie o części pieszej znajdujące się w centrum miasta i uczęszczanej przez artystów, aktorów i inne postacie. Co dzieje się na Ramblas? Co sprawia, że ta część miasta stała się tak atrakcyjna?

Cena 43,66 zł

Capoeira danza o lucha B1 +...

 Capoeira danza o lucha B1+ + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o brazylijskiej sztuce walki, łączącej taniec i walkę. Wymyślona w XIX wieku przekształciła się obecnie w atrakcyjne i popularne zajęcie. Wykorzystuje się je do pomocy dzieciom z ulicy uporać się z ich problemami. Jak pomaga capoeira tym chłopcom? Czego ich nauczy?

Cena 43,66 zł

Colón y El Nuevo Mundo A2 +...

Colón y El Nuevo Mundo A2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o Krzysztofie Kolumbie, żyjącym w XV wieku, który chciał znależć nową drogę morską z Europy do Azji. Dlaczego rozpoczął długą morską podróż nie wiedząc co go czeka? Co mu sie przydarzyło? Co znalazł?

Cena 43,66 zł

Gauchos de Argentina B2 +...

Gauchos Argentina B2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o ludziach dla których el gaucho to styl życia. Ten rodzaj kowbojów utrzymywał dawne tradycje przez wieki. Jakie jest życie tych mężczyzn i co dla nich oznacza być gaucho?

Cena 43,66 zł

Tejedoras peruanas A2 + DVD...

Tejedoras peruanas A2 + DVD Andar.es National Geographic opowiada o miasteczku Chinchero w Peru, gdzie tkanie jest ważną tradycją. Tkaczki wykorzystują wełnę do tkania pięknych tkanin. Lokalna ludność zawsze je używała do ochrony przed zimnem. Obecnie również sprzedają je aby zarobić pieniądze. Jaki ma to wpływ na te osoby i lokalna ekonomię?

Cena 43,66 zł

Los templos perdidos de los...

Templos perdidos de los mayas B1+ DVD Andar.es National Geographic  opowiada o badaniach archeologicznych prowadzonych przez 20 lat przez jednego z naukowców. Sądzi on, że niektóre specjalne budowle takie jak świątynie moga nam powiedzieć dużo więcej o Majach. Znajdzie zagubione świątynie? Co tam odkryje? 

Cena 43,66 zł

Vida en el Orinoco A2 + DVD...

Vida en el Orinoco A2  + DVD Andar.es National Geographic opowiada o jednej z najdłuższych rzek na świecie Orinoko. Zależą od niej nie tylko ludzie ale i zwierzęta, rośliny żyjące w jej wodach lub na brzegu. Jednak życie tamtej okolicy się zmienia. Dlaczego? Czy życie nad Orinoko jest w niebezpieczeństwie? 

Cena 43,66 zł