Por las calles de Barcelona B2 + DVD Andar.es National Geographic

43,66 zł
Brutto

Calles Barcelona B2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o Barcelonie, głównie o Ramblas , głównie o części pieszej znajdujące się w centrum miasta i uczęszczanej przez artystów, aktorów i inne postacie. Co dzieje się na Ramblas? Co sprawia, że ta część miasta stała się tak atrakcyjna?

Ilość

Calles Barcelona B2 + DVD Andar.es to lektura z serii opracowanej na podstawie oryginałów zdjęć i video z National Geographic, dostosowanej do różnych poziomów Marco Comun Europeo de Referencia od A2, B1, B2, B2 + do C1, składającej się z 12 książek. Zawierają one dużą ilość zdjęć, ćwiczeń i słowniczek a dołączone do nich DVD dokument z opcją podpisów i nagrania audio tekstu z książki. Calles Barcelona B2 to opowiadanie o Barcelonie, głównie o Ramblas , głównie o części pieszej znajdujące się w centrum miasta i uczęszczanej przez artystów, aktorów i inne postacie. Co dzieje się na Ramblas? Co sprawia, że ta część miasta stała się tak atrakcyjna?Cała seria to następujące książeczki:

A2 Colon y el Nuevo Mundo, La ciudad perdida de Machu Picchu, Tejedoras Peruanas, Vida en el Orinoco

B1 ¡ Abejas asesinas !, Los templos perdidos de los mayas, Capoeira, danza o lucha

B2  Gauchos de Argentina, Socorristas del cielo,

B2 + Por las calles de Barcelona, Salvemos el Amazonas

C1  Calamares gigantes
Sgel
9788497785907

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

¡ Abejas asesinas ! B1+ DVD...

¡ Abejas asesinas ! opowiada o pszczołach z Ameryki Centralnej, które są bardzo ważne dla rolników, lasów tropikalnych i produkcji żywności. Jednak nowy gatunek agresywnych pszczół atakuje puszczę. Co stanie się z tamtejszymi pszczołami? Czy mozna powstrzymać " pszczoły morderczynie "?

Cena 43,66 zł

Calamares gigantes C1+ DVD...

Calamares gigantes C1+ DVD Andar.es National Geographic to historia kalamarów Humboldt, zwanymi czerwonymi diabłami, które są największymi bezkregowcami na świecie. Te stworzenia, które czasami sa niebezpieczne, żyją w głebinach Oceanu Spokojnego. Jeden z badaczy z kamerą, zjawił się na wybrzeżu meksykańskim aby poznać je bliżej. Spotka czerwone diabły? Będzie mógł obserwować ich bez narażenia się na niebezpieczeństwo?

Cena 43,66 zł

Capoeira danza o lucha B1 +...

 Capoeira danza o lucha B1+ + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o brazylijskiej sztuce walki, łączącej taniec i walkę. Wymyślona w XIX wieku przekształciła się obecnie w atrakcyjne i popularne zajęcie. Wykorzystuje się je do pomocy dzieciom z ulicy uporać się z ich problemami. Jak pomaga capoeira tym chłopcom? Czego ich nauczy?

Cena 43,66 zł

Colón y El Nuevo Mundo A2 +...

Colón y El Nuevo Mundo A2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o Krzysztofie Kolumbie, żyjącym w XV wieku, który chciał znależć nową drogę morską z Europy do Azji. Dlaczego rozpoczął długą morską podróż nie wiedząc co go czeka? Co mu sie przydarzyło? Co znalazł?

Cena 43,66 zł

Gauchos de Argentina B2 +...

Gauchos Argentina B2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o ludziach dla których el gaucho to styl życia. Ten rodzaj kowbojów utrzymywał dawne tradycje przez wieki. Jakie jest życie tych mężczyzn i co dla nich oznacza być gaucho?

Cena 43,66 zł

Salvemos el Amazonas B2 +...

Salvemos el Amazonas B2 + DVD Andar.es National Geographic to opowiadanie o puszczy amazońskiej, która jest w niebezpieczeństwie. Nielegalne działania rujnują dom milionów roślin i zwierząt ale grupa naukowców utworzyła park narodowy w celu zahamowania tej destrukcji. Co mogą zrobić aby uratować puszczę? Kto może im pomóc ?

Cena 43,66 zł

Los templos perdidos de los...

Templos perdidos de los mayas B1+ DVD Andar.es National Geographic  opowiada o badaniach archeologicznych prowadzonych przez 20 lat przez jednego z naukowców. Sądzi on, że niektóre specjalne budowle takie jak świątynie moga nam powiedzieć dużo więcej o Majach. Znajdzie zagubione świątynie? Co tam odkryje? 

Cena 43,66 zł

Vida en el Orinoco A2 + DVD...

Vida en el Orinoco A2  + DVD Andar.es National Geographic opowiada o jednej z najdłuższych rzek na świecie Orinoko. Zależą od niej nie tylko ludzie ale i zwierzęta, rośliny żyjące w jej wodach lub na brzegu. Jednak życie tamtej okolicy się zmienia. Dlaczego? Czy życie nad Orinoko jest w niebezpieczeństwie? 

Cena 43,66 zł