Lunas Uno En la Patagonia A1 + audio Juvenil.es

48,56 zł
Brutto

Lunas Uno En la Patagonia A1 + audio Juvenil.es to pierwszy tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Ilość

Lunas Uno En la Patagonia pierwsza z serii trzech książeczek opowiadających przygody chłopców z międzynarodowego obozu Lunas. Celem jest zaangażowanie młodzieży do lektury i poznawania języka w rozrywkowy sposób. Akcja toczy się na letnim, międzynarodowym obozie na którym spotykają się chłopcy z różnych krajów i wspólpracują przy ratowaniu przyrody. Po tekście są umieszczone ćwiczenia utrwalające słownictwo i gramatykę. Na serię składają się poza Lunas Uno En la Patagonia dwie książęczkiLunas Dos En la Flor, Nicaragua i Lunas Tres En Cabo Polonio, Uruguay.


Sgel
9788497788830

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Lunas Dos En la Flor...

Lunas Dos En la Flor Nicaragua A2 + audio Juvenil.es to drugi tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł

Lunas Tres En cabo Polonio...

Lunas Tres En cabo Polonio Uruguay B1+ audio Juvenil.es to trzeci tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł