Hacia América 2 Una nueva vida A2 + audio Juvenil.es

48,56 zł
Brutto

Hacia América 2 Una nueva vida A2 + audio Juvenil.es to druga część Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Ilość

Hacia América 2 Una nueva vida A2  jest drugą częścią trylogii Hacia América dla uczniów od 11 roku życia, w której dziadek Agustínes opowiada wnukom i przyjaciołom historię rodziny Bravo, zmuszonej do emigracji do Argentyny w poszukiwaniu lepszego życia i powrotu do Hiszpanii. W drugiej książeczce rodzina jest już zaaklimatyzowana w nowym kraju, dzieci rosną i pojawiają się nowe wyzwania. Tekstom towarzyszą ćwiczenia i zadania sprawdzające nie tylko  znajomość geografii i historii ale i gramatyki i słownictwa. Pozostałe tytuły to Hacia América 1 El viaje A1 i Hacia America 3 El regreso. Nagrania audio są do ściągnięcia z platformy wydawnictwa.

Sgel
9788497788816

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Hacia América 1 El viaje A1...

Hacia América 1 El viaje A1 + audio Juvenil.es to pierwsza części Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Cena 48,56 zł

Hacia América 3 El regreso...

Hacia América 3 El regreso B1 + audio Juvenil.es to trzecia część Hacia América, trylogii dla młodych uczniów powiązanej z ćwiczeniami gramatycznymi, leksykalnymi , historycznymi i geograficznymi.

Cena 48,56 zł

Lunas Uno En la Patagonia...

Lunas Uno En la Patagonia A1 + audio Juvenil.es to pierwszy tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł

Lunas Dos En la Flor...

Lunas Dos En la Flor Nicaragua A2 + audio Juvenil.es to drugi tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł

Lunas Tres En cabo Polonio...

Lunas Tres En cabo Polonio Uruguay B1+ audio Juvenil.es to trzeci tom z trylogii Lunas, opowiadających przygody młodych chłopców na wakacyjnych obozach w różnych krajach.

Cena 48,56 zł