¿Dónde está la marquesa? A2 Para que leas

37,00 zł
Brutto

¿Dónde está la marquesa? 2 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego

Ilość

¿Dónde está la marquesa? 2 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Lektury te to powieści kryminalne, obyczajowe z tajemniczymi postaciami. Każdy tomik zawiera aneks z omówieniem zagadnień lingwistycznych i kulturowych w języku hiszpańskim, francuskim, angielskim i niemieckim. Poziom 1 to El hombre que veía demasiado i Muerte en Valencia. Poziom 2 to Doce a las doce i Dónde esta la Marquesa? Poziom 3 to Lola i Una morena y una rubia, poziom 4 to Distinguidos seńores i 96 horas y media en ninguna parte. Poziom 5 to Do de pecho i Congreso en Granada.

9788477110156

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Distinguidos Señores 4 Para...

Distinguidos Señores 4 Para que leas to jedna z lektur dla osób uczących się języka hiszpańskiego na pięciu poziomach zaawansowania o charakterze kryminałów z serii Para que leas,

Cena 39,00 zł

El hombre que veía...

El hombre que veía demasiado 1 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 37,00 zł

Muerte en Valencia 1 Para...

 Muerte en Valencia 1 Para que leas to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 37,00 zł

Doce a las doce 2 Para que...

Doce a las doce 2 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 37,00 zł

Lola 3 Para que leas

Lola 3 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 37,00 zł

Una morena y una rubia 3...

Una morena y una rubia 3 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 37,00 zł

96 horas y media en ninguna...

96 horas y media en ninguna parte 4 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 39,00 zł

Congreso en Granada 5 Para...

Congreso en Granada 5 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego.

Cena 39,00 zł

Do de pecho 5 Para que leas

Do de pecho 5 to lektura z serii Para que leas, składającej się z opowiadań na 5 poziomach zaawansowania dla uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. 

Cena 39,00 zł