Joven.es 4 B1 Alumno + CD

91,90 zł
Brutto

Joven.es 4 Alumno + CD jest podręcznikiem ucznia na poziomie B1 z serii dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego Joven.es.

Ilość

Joven.es 4 Alumno + CD jest podręcznikiem ucznia na poziomie B1 z serii dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego Joven.es. Cała seria jest podzielona na 4 poziomy od A1 do B1, zgodnie z Niveles de referencia para el español. Proponuje nowatorską metodę nauczania skupiającą się na nabywaniu kompetencji lingwistycznych poprzez działanie. Równocześnie wpisuje się w zalecenia oficjalnych opisów i programów przeznaczonych dla nauczania w szkołach ponadpodstawowych. Materiał nawiązuje do poprzedniej serii dla młodszych dzieci, Chicos Chicas i jest programową kontynuacją tej tak popularnej metody nauczania dla dzieci w wieku od 8-9 lat. Każdy poziom Joven.es. składa się z podręcznika ucznia z CD, zeszytu ćwiczeń i podręcznika dla nauczyciela z CD.

9788477115663

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Joven.es 3 A2 Ejercicios

Joven.es 3 Ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2 z serii dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego Joven.es. 

Cena 45,40 zł

Joven.es 4 B1 Ejercicios

Joven.es 4 Ejercicios jest zeszytem ćwiczeń do czwartego podręcznika ucznia na poziomie B1 z serii dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego Joven.es. 

Cena 45,40 zł

Joven.es 4 B1 Profesor + CD

Joven.es 4 Profesor + CD jest podręcznikiem dla nauczyciela do czwartego podręcznika z serii dla młodzieży uczącej się języka hiszpańskiego jako obcego Joven.es. 

Cena 115,10 zł