Gramática de uso del español A1- B2 Teoria y practica con solucionario

104,74 zł
Brutto

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to gramatyka z ćwiczeniami na poziomie A1-B1. Jedna z najbardziej przejrzyście opracowanych zbiorów ćwiczeń. Jej kontynuacją jest seria gramatyk na poszczególnych poziomach zaawansowania.

Ilość

Gramática de uso del español A1 - B2 Teoria y practica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. Jest to pierwsza pozycja i jej sukces sprawił ,że powstały obszerniejsze gramatyki poświęcone każdemu poziomowi: A1 - A2 , B1 - B2 i C1 - C2. Jest praktyczna i przyjazna, obejmująca wszystkie ważne zagadnienia językowe. Zakres materiału odpowiada poziomom A1 - B2 zgodnie z zasadami Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Każde zagadnienie przedstawiane jest na dwóch stronach: na jednej objaśnienia teoretyczne, a na drugiej ćwiczenia. Zestawienia w tabelach, rysunki ilustrujące komentarze gramatyczne ułatwiają naukę, a klucz umożliwia samoocenę. Dodatkowo mieka i elastyczna oprawa pozwala na wygodne korzystanie z książki w różnych warunkach.

9788434893511

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español A1- A2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego. 

Cena 104,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español B1 - B2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 104,00 zł

Gramática de uso del...

Gramática de uso del español C1 - C2 Teoria y práctica con solucionario to jedna z najlepiej sprzedających się gramatyk z ćwiczeniami z języka hiszpańskiego.

Cena 104,00 zł