Nuevo Español 2000 Medio Ejercicios

55,00 zł
Brutto

Nuevo Español 2000 Medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu Medio. W tej edycji Nuevo Español 2000 tylko dwa poziomy Elemental i Medio posiadają odrębny zeszyt ćwiczeń i osobno publikowane 3 CD z nagraniami audio ćwiczeń. Można też ściągnąć z platformy wydawnictwa dodatkowe ćwiczenia. Tak jak w poprzedniej wersji i w tej została wydana unowocześniona Gramatica Nuevo Espańol 2000, obejmującą wszystkie zagadnienia gramatyczne i słownikowe z trzech poziomów.

Ilość

Nuevo Español 2000 Medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia drugiego poziomu zaawansowania nowej wersji klasycznego podręcznika do języka hiszpańskiego jako obcego Español 2000 dla młodzieży i dorosłych. W nowej wersji znalazły się aktualne teksty i dane. Dodano materiały głównie kulturowe związane z ilustracjami pojawiającymi się na końcu każdego rozdziału. Tak jak pierwsza wersja ta nowa też składa się z trzech poziomów: Elemental, Medio i Superior. W każdym poziomie mamy do dyspozycji podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, klucz, CD audio do podręcznika ucznia i dodatkowe ćwiczenia do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Ten podręcznik do języka hiszpańskiego prezentuje bardzo systematyczną strukturę z różnorodnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Oparty jest o normy ale z aktualnym użyciem języka. Taka formuła czyni go idealnym podręcznikiem do samodzielnej nauki. Składa się z 21 lekcji skupionych wokół jednego tematu, zawierających słownictwo i struktury gramatyczne. Na końcu książki znajdziemy dodatek gramatyczny z alfabetem arabskim, systemy transkrypcji fonologicznej języka rosyjskiego i alfabetu fonetycznego międzynarodowego oraz fonemy hiszpańskie. Przedstawia też proste reguły akcentów ortograficznych, uwagi interpunkcyjne i dotyczące intonacji. Zawiera tabele odmian czasowników nieregularnych i słownik.

Sgel
9788497783057

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziom serii Nuevo Español 2000. Składa się z 21 lekcji skupionych wokół jednego tematu, zawierających słownictwo i struktury gramatyczne. Na końcu książki znajdziemy dodatek gramatyczny z alfabetem arabskim, systemy transkrypcji fonologicznej języka rosyjskiego i alfabetu fonetycznego międzynarodowego oraz fonemy hiszpańskie. Przedstawia też proste reguły akcentów ortograficznych, uwagi interpunkcyjne i dotyczące intonacji. Zawiera tabele odmian czasowników nieregularnych i słownik.

Cena 125,04 zł

Nuevo Español 2000...

Nuevo Español 2000 Elemental Clave – Solucionario to klucz do podręcznika ucznia poziomu Elemental, który zawiera odpowiedzi i rozwiązania wszystkich ćwiczeń. Jest pomocny zarówno dla nauczyciela pracującego z tą metodą w klasie jak i dla ucznia w przypadku samodzielnej nauki.

Cena 41,76 zł

Nuevo Español 2000...

Nuevo Español 2000 to nowa wersja popularnego podręcznika Español 2000 dla młodzieży i dorosłych. W nowej wersji znalazły się aktualne teksty i dane. Dodano materiały głównie kulturowe związane z ilustracjami pojawiającymi się na końcu każdego rozdziału. Tak jak pierwsza wersja ta nowa też składa się z trzech poziomów : Elemental, Medio i Superior. W każdym poziomie mamy do dyspozycji  podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, klucz, CD audio do zeszytu ćwiczeń i dodatkowe ćwiczenia do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Ten podręcznik do języka hiszpańskiego prezentuje bardzo systematyczną strukturę z różnorodnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Oparty jest o normy ale z aktualnym użyciem języka. Taka formuła czyni go idealnym podręcznikiem do samodzielnej nauki.

Cena 120,67 zł

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Clave - Solucionario to klucz do podręcznika ucznia poziomu Medio który zawiera odpowiedzi i rozwiązania wszystkich ćwiczeń. Jest pomocny zarówno dla nauczyciela pracującego z tą metodą w klasie jak i dla ucznia w przypadku samodzielnej nauki.

Cena 41,76 zł