Nuevo Español en marcha 4 B2 Guía didáctica

87,56 zł
Brutto

Nuevo Español en marcha 4 B2 Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela o poziomu B2 Nuevo Español en marcha.

Ilość

Nuevo Español en marcha 4 B2 Guía didáctica to podręcznik dla nauczyciela o poziomu B2 Nuevo Español en marcha.

Sgel
9788497787277

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Español en marcha 4 Alumno + CD to podręcznik ucznia czwartego poziomu czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny podrecznika.

Cena 114,03 zł
Nuevo Español en marcha...
  • Wyprzedaż!
  • -30,00 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Español en marcha Básico A1-A2 Alumno + CD to podręcznik ucznia pierwszych dwóch poziomów czterotomowej serii Nuevo Español en marcha. Jest uaktualnioną językowo wersją poprzedniej edycji, wzbogaconą o video i wersje cyfrowe ale zachowuje charakter komunikatywny poprzedniego podręcznika.

Cena 139,35 zł Cena 109,35 zł

Nuevo Español en marcha...

Nuevo Espańol en marcha Básico Ejercicios A1-A2 + CD zawiera 18 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 75,48 zł

Nuevo Español en marcha 4...

Nuevo Espańol en marcha 4 Ejercicios + CD zawiera 12 rozdziałów z praktycznymi ćwiczeniami, co dwa rozdziały część Práctica más z dodatkowymi ćwiczeniami, na końcu książki listę transkrypcji nagrań na CD, klucz do ćwiczeń, listę słownictwa oraz CD audio z nowymi nagraniami z większą ilością przykładów z Ameryki Łacińskiej.

Cena 57,37 zł