search

Análisis gramatical Teoria y práctica Ejercicios y actividades de autoaprendizaje

99,00 zł
Brutto

Análisis gramatical: teoría y práctica, ejercicios y actividades de autoaprendizaje ; [conforme a las últimas propuestas gramaticales y ortográficas de la RAE] to nowe wydanie podręcznika do gramatyki języka hiszpańskiego do nauki w grupie, jak i samodzielnej pracy ucznia dzięki objaśnieniom pedagogicznym i ćwiczeniom z kluczem.

Ilość

Análisis gramatical: teoría y práctica, ejercicios y actividades de autoaprendizaje; [conforme a las últimas propuestas gramaticales y ortográficas de la Real Academia Española RAE] to nowe wydanie podręcznika do gramatyki języka hiszpańskiego do nauki w grupie, jak i samodzielnej pracy ucznia dzięki objaśnieniom pedagogicznym i ćwiczeniom z kluczem. 

Jest podręcznikiem, który integruje wyjaśnienia pedagogiczne z ćwiczeniami praktycznymi i pozwala poznać funkcjonowanie jednostek językowych w zdaniach i tekstach oraz opanować wyuczoną normę gramatyczną.

Skupia się przede wszystkim na budowie zdań pojedynczych i złożonych. Pomaga w zdobyciu podstaw ułatwiających naukę innych języków. Na końcu książki znajduje się aneks do czasownika i rozwiązania ćwiczeń.

Sgel
9788497786652

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody