Área Online - Punto y coma, Spanish Sitcom, El mundo en español A - B, Gramática y enseñanza de español B1 – C 2 1 Rok

750,00 zł
Brutto

Area online to dostęp do następujących produktów wydawnictwa Habla con w formie cyfrowej na poziomach: A1+ A 2+ B1 + B2 + C1 + C2 przez okres roku. Obejmuje zagadnienia związane z kulturą, aktualnościami, fikcją i gramatyką. Akcenty: castellano, meksykański, argentyński i kubański

Można uzyskać dostęp do Spanish Sitcom na tydzień za 23,50 zł.

Cena licencji zależy od ilości uczestników: 1 uczestnik: 750 pln

do 10 uczestników 1000 pln

do 30 uczestników 1500 pln

do 50 uczestników 2000 pln

do 100 uczestników 2500 pln

Powyżej 100 prosimy o kontakt mailowy.

Ilość

Area online to dostęp do następujących produktów wydawnictwa Habla con e w formie cyfrowej na poziomach: A1+ A2 + B1 + B2 + C1 + C2 przez okres roku. Obejmuje zagadnienia związane z kulturą, aktualnościami, fikcją i gramatyką. Akcenty: castellano, meksykański, argentyński i kubański. Punto y Coma: pełny dostęp do wszystkich opublikowanych czasopism, ponad 800 tekstów i 700 nagrań audio El mundo en español wszystkie książki : A, B i A- Junior. El mundo en español A2 to 18 tekstów o kulturze z nagraniami audio, podręczniki z tej serii są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE. Książka podzielona jest na 5 rozdziałów: 1. Sztuka i kultura 2. Nauka i społeczeństwo
3. Podróże i geografia 4. Tradycje i historia 5. Kraje hiszpańskojęzyczne: historia, geografia i kultura.
Na każdej stronie znajdują się wyjaśnienia najtrudniejszych słówek sporządzone w języku hiszpańskim. Ponadto, na końcu książki zamieszczono słowniczek z definicjami sporządzonymi w 5 językach: angielskim, francuskim, niemieckim, włoskim i portugalskim. Dołączona do podręcznika płyta CD audio zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów, pochodzących z krajów hiszpańskojęzycznych, co umożliwia poznanie prawidłowej wymowy i bogactwa akcentów języka hiszpańskiego. El mundo en español B to 28 tekstów o kulturze z nagraniami audio, dotyczących Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej wraz z ćwiczeniami ułatwiającymi rozumienie tekstu w oparciu o rzeczywistość socjo-kulturową całego świata hispanojęzycznego. Służy też przygotowaniu do egzaminów DELE na poziomie B1 i B2. Zawiera 2,5 godziny nagrań audio do ściągnięcia w formacie mp3, zawierających różne akcenty hiszpańskie. Książka ma również słownik hiszpańsko-hiszpański na każdej stronie oraz słownik wielojęzyczny: angielski, francuski, niemiecki, włoski, portugalski, holenderski i chiński. El mundo en español A Junior teksty o kulturze z nagraniami audio dla młodzieży w wieku 11-15 lat Składa się z 12 rozdziałów poświęconych nauce wyrażania swoich opinii, mówienia o zainteresowaniach i opowiadania historii w czasie przeszłym. Poruszane są w nim takie tematy jak muzyka hiszpańska, sporty ekstremalne, grafitii i sztuka uliczna, kultury prekolumbijskie i wiele innych. Każdy artykuł jest nagrany na CD z innymi akcentami co pozwala na odkrycie różnorodności języka hiszpańskiego w świecie. Spanish Sitcom A1+ A2 + B1:cała seria składająca się z 15 odcinków na poziomie A1, 15 odcinków na poziomie A2 I 10 odcinków na poziomie B1, książek gramatycznych i transkrypcji dialogów. Gramática y enseñanza de español B1 – C 2, podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń. Jest zbiorem uporządkowanych zagadnień gramatycznych, które pojawiły się w 75 wydaniach czasopisma Punto y coma w czasie 10 lat. Skupia się na szczególnych aspektach języka hiszpańskiego a dzięki jasnym, obszernym wyjaśnieniom może służyć zarówno uczniom jak i nauczycielom. Znajdziemy tam takie tematy jak użycie ser i estar, zmiany Indicativo i Subjuntivo w zależności od typów zdań, związki czasowników z przyimkami, różnice między imperfecto a perfecto w opowiadaniu o przeszłości, przyimki por i para między innymi. 29 zagadnień jest przedstawionych w 6 blokach : Las clases de palabras, Sintaxis y usos verbales, Morfología, Léxico, Normativa y Discurso.

123

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Puntoycoma No. 30

Puntoycoma to wyjątkowe czasopismo w języku hiszpańskim z serią artykułów na temat literatury, kina, malarstwa i kultury hiszpańskiej oraz Ameryki Łacińskiej z tekstami na poziomach B1-B2, C1, C2 (48 stron) z 60 minutowym CD, testami z egzaminów DELE i słownikiem w czterech językach.

Cena 49,00 zł

Puntoycoma No. 41

Puntoycoma to wyjątkowe czasopismo w języku hiszpańskim z serią artykułów na temat literatury, kina, malarstwa i kultury hiszpańskiej oraz Ameryki Łacińskiej z tekstami na poziomach B1-B2, C1, C2 (48 stron) z 60 minutowym CD, testami z egzaminów DELE i słownikiem w czterech językach.

Cena 49,00 zł

Telecomedia Spanish Sitcom...

Telecomedia Spanish Sitcom A1+A2+B1 online to zbiór wszystkich odcinków serialu zawierający poziomy A1,A2 i B1. Jest on dostępny tylko online, a cena zależy od ilości licencji dla uczestników. I tak przy pięciu uczestnikach dostęp kosztuje 437,20 zł netto. Do ściągnięcia ze strony jest książka w formacie pdf i transkrypcje dialogów. Książka na poziomie A i A2 jest hiszpańsko-angielska, natomiast na poziomie B tylko hiszpańska.

Cena 437,20 zł

Telecomedia Spanish Sitcom...

Telecomedia Spanish Sitcom A1 + A2 + B1 to całość fikcyjnej historii nagranej na DVD, będącej kursem języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Całość tworzą odcinki na poziomie A1,A2 i B1. Każdy odcinek obejmuje słownictwo i gramatykę właściwą dla danego poziomu nauczania. Dodatkowo są przedstawione w podręczniku dołączonym do płyty DVD. Każdy film trwa 50 minut, książka ma 72 strony ale można też ściągnąć ją ze strony ( 15 odcinków mp4+ 2 pdf). dla poziomów A1 i A2 oraz 10 dla poziomu B1. Dodatkowo można ściągnąć transkrypcje dialogów filmowych. Ten zastaw występuje tez w wersji online .

Cena 430,50 zł

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel A2 to poziom A2 z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel B to poziom B z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

El mundo en español Junior...

El mundo en español JUNIOR A to podręcznik do języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży w wieku 11-15 lat z serii Cultura y civilización. Składa się z 12 rozdziałów poświęconych nauce wyrażania swoich opinii, mówienia o zainteresowaniach i opowiadania historii w czasie przeszłym. Poruszane są w nim takie tematy jak muzyka hiszpańska, sporty ekstremalne, grafitii i sztuka uliczna, kultury prekolumbijskie i wiele innych. Każdy artykuł jest nagrany na CD z innymi akcentami co pozwala na odkrycie różnorodności języka hiszpańskiego w świecie.

Cena 691,26 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń. Istnieje też wersja online.

Cena 110,25 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 online to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń.

Cena 110,70 zł