search

Método Habla A1-A2-B1-B2 Completo 4 miesiące Kurs j. hiszpańskiego online

350,00 zł
Brutto

Método Habla A1, A2, B1 i B2 Completo to wszystkie części kursu języka hiszpańskiego online. Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu.

Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu.

Ilość

Método Habla A1, A2, B1 i B2 Completo to wszystkie części kursu języka hiszpańskiego online. Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu.

Każdy rozdział ma taką samą budowę. Tworzy go 7 części ułatwiających naturalną i progresywną naukę. Słownictwo, gramatyka, funkcje komunikatywne, ćwiczenia komunikacji i wymowy. Oraz dodatkowo przegląd opanowanego materiału.

Słownictwo odnoszące się do codziennej komunikacji jest prezentowane obrazowo w licznych mini video, ilustracjach i zdjęciach.

Gramatyka jest podzielona na logiczne sekwencje i objaśniana w łatwy sposób.

Funkcje komunikatywne są pokazane poprzez struktury najczęściej używane w życiu codziennym.

Ćwiczenia komunikacji opierają się na zadaniach ze słuchu i wypowiedziach ustnych. Służą też opanowaniu prawidłowej wymowy hiszpańskiej.

Każdy poziom zawiera 15-20 rozdziałów, których zawartość zgodna jest z Plan Curricular del Instituto Cervantes. Można również robić kurs z nauczycielem. Jego cena zależy od czasu licencji: jeden miesiąc, cztery miesiące lub rok. Można skorzystać z próbnego, darmowego tygodnia przed podjęciem decyzji. Można też kupić sam Spanish Sitcom (DVD lub online).

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody