search

Agencia ELE 5 B2.2 Alumno + licencia digital Nueva edición

140,00 zł
Brutto

Agencia ELE 5 B2.2 Alumno Nueva edición + licencia digital Nueva edición to pierwszy z dwóch podręczników ucznia na poziomie B2. 

Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych zostało zaktualizowane i uzupełnione. 

Ilość

Agencia ELE

Agencia ELE 5 B2.2 Alumno Nueva edición + licencia digital Nueva edición to to pierwszy z dwóch podręczników ucznia na poziomie B2. Nowe wydanie metody Agencia ELE dla młodzieży i dorosłych zostało zaktualizowane i uzupełnione. 

Zawiera darmową roczną licencją cyfrową umieszczoną w wydrukowanej książce. Składa się z 6 części: A1, A2, B1, B2.1, B2.2 oraz połączenia poziomów A1 i A2 w wersji Básico dla intensywniejszych kursów. 

Tak jak i pierwsze wydanie skupia się na przekazywaniu kompetencji lingwistycznych i socjolingwistycznych poprzez zadania wykonywane przez uczniów.

Używa komiksu do pokazania różnego użycia języka przez tych samych bohaterów na wszystkich poziomach zaawansowania co zwiększa zainteresowanie i zaangażowanie emocjonalne uczniów. Ta edycja przykłada większą wagę do aspektów socjokulturowych. Dołączony aneks to dodatkowe materiały gramatyczne i słownikowe. Seria Video publikowana na YouTube zawiera dydaktyczne propozycje wykorzystania treści w trakcie zajęć.

 

Sgel
9788417730000

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody