Preparación al DELE B1 Alumno + CD 2013

94,00 zł
Brutto

Zbiór testów do egzaminu DELE B1.

Ilość

Preparación al Dele B1 Alumno + CD 2013 to zbiór testów egzaminacyjnych na poziomie B1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa. Edelsa jest pierwszym wydawnictwem, które przygotowało obszerny zbiór testów egzaminacyjnych DELE i zależnie od zmian wprowadzanych przez Instytut Cervantesa publikuje coraz to nowe wersje tych samych poziomów. Nie znaczy to, że stare wersje są niepoprawne i śmiało można je polecić wszystkim przygotowującym sie do tych egzaminów. Seria Preparación al Dele składa sie z serii  testów  o takiej samej budowie, z takimi samymi ćwiczeniami i z takim samym podziałem czasowym jak autentyczne egzaminy. Celem jest przygotowanie ucznia na specyficzne wymagania i oswojenie go z możliwymi poleceniami, które może potem spotkać na egzaminie. Cała seria składa sie z ze zbiorów testów na poziomie: A1, A2, B1, B2, C1 i C2 i z zeszytami z kluczem do poszczególnych poziomów testów.

9788477113539

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Objetivo DELE B1...

Objetivo DELE B1 Preparación para el DELE B1 to podręcznik przygotowujący do egzaminu DELE B1. Zawiera 6 modeli egzaminu, każdy poświęcony jednemu tematowi z dużą ilością praktycznych wskazówek. Dołączony klucz poszerzony jest o wyjaśnienia uzasadniające rozwiązanie.

Cena 89,00 zł

Especial DELE B1 Curso...

Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen to podręcznik przygotowującdo egzaminu DELE na poziomie B1. Wersja cyfrowa kosztuje 105,00 zł.

Cena 125,00 zł

Especial DELE B1 Curso...

Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen Transcripciones y respuestas explicadas to klucz do Especial DELE B1 Curso completo Preparación al examen, podręcznika przygotowującego do egzaminu DELE na poziomie B1.

Cena 44,00 zł