Superdrago 2 Guía didáctica + CD + dragoláminas

127,95 zł
Brutto

Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas

Jest to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. 

Superdrago 2 Guia didactica + dragolaminas + CD składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Ilość

Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas

Jest to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Składa się z czterech poziomów. Drugi poziom tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 2 Guia didactica + CD + dragolaminas, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. Bohaterami całej serii są postacie, które rosną w tym samym rytmie co uczniowie. Każdy poziom ma słownik wizualny. Zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. 

Superdrago 2 Guia didactica + dragolaminas + CD składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik dydaktyczny w pdf. W jego zakres wchodzi opis kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Zalety nauki z Superdrago:

- uczenie języka hiszpańskiego przez zabawę i liczne ćwiczenia rozwijające kreatywność i integrujące grupę

- położenie nacisku na emocjonalność dzięki pokazaniu grupy bohaterów rozwijających się w tym samym tempie co dzieci

- wizualny słownik ze słownictwem opracowany na każdym poziomie

- trzy projekty wraz z materiałem graficznym do wykorzystania w klasie

Korzyści z nauki z Superdrago:

- integracja grupy dzięki atrakcyjnym projektom graficznym związanym z wycinaniem, naklejaniem i innymi zajęciami manualnymi

- interaktywne, dodatkowe ćwiczenia opracowane dla wszystkich rozdziałów

- dragolaminy, kolorowe, specjalne karty do nauki i utrwalania słownictwa

Sgel
9788416782796

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Superdrago 2 Libro del alumno

Superdrago 2 Libro del alumno

Jest to drugi podręcznik z serii Superdrago na poziomie A1. Superdrago to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla dzieci w wieku między 7 a 12 lat. Drugi poziom tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznika ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 2 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Superdrago 2 Libro del alumno ma 9 rozdziałów i materiały powtórkowe oraz zawiera trzy projekty z materiałami do wycinania przygotowanymi do ich realizacji. Natomiast Libro digital pozwala na interaktywne ćwiczenia.

Cena 98,57 zł

Superdrago 2 Cuaderno de...

Superdrago 2 Cuaderno de actividades

Jest to zeszyt ćwiczeń do podręcznika Superdrago 2 Libro del alumno na poziomie A1. Drugi poziom Superdrago tworzy Superdrago 2 Libro del alumno, podręcznik ucznia, Superdrago 2 Cuaderno de actividades, zeszyt ćwiczeń, Superdrago 1 Guia didactica + CD, przewodnik dydaktyczny, Superdrago Libro digital 2. Metoda nauczania jest oparta na angażowaniu dzieci w różne aktywności. Wyróżnia się elementami zabawowymi, kreatywnymi i wymagającymi aktywnego uczestnictwa uczniów takimi jak gry, zabawy, łamigłówki językowe i piosenki. 

Superdrago 2 Cuaderno de actividades zawiera ćwiczenia powiązane z materiałem dydaktycznym z podręcznika ucznia.

Cena 54,63 zł

Superdrago 2 Guía didáctica...

Superdrago 2 Guía didactica + CD 

Jest to przewodnik dydaktyczny do drugiego poziomu serii Superdrago. Przewodnik dydaktyczny dla nauczyciela zawiera jasne i dobrze rozplanowane wskazówki metodyczne i alternatywne zadania. Jest tam CD z nagraniami audio, karty ze słownictwem, tablice i plakaty. Oraz dragolaminas, karty do opanowania słownictwa. Składa się on z dwóch CD. Na pierwszym znajduje się przewodnik w pdf z opisem kursu i samego przewodnika, szczegółowy indeks zawartości książki, sugestie dydaktyczne dla wszystkich rozdziałów, klucz do ćwiczeń z podręcznika ucznia i z zeszytu ćwiczeń, dodatkowe zadania dla uczniów, transkrypcje audio, karty ze słownictwem, plakaty, propozycje 12 zabaw w klasie i nagrania audio rozdziałów 1-5. Drugie CD zawiera nagrania pozostałych rozdziałów.

Cena 97,10 zł