¿Español? ¡Por supuesto! 1 A1.2 Alumno + Ejercicios

70,67 zł
Brutto

¿Español? ¡Por supuesto! 1 A1.2 Alumno + Ejercicios to drugi podręcznik ucznia wraz z ćwiczeniami kursu dla młodzieży od 11 lat, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 33,86 zł.

Ilość

¿Español? ¡Por supuesto! 1 A1.2 Alumno + Ejercicios to drugi podręcznik ucznia wraz z ćwiczeniami kursu dla młodzieży od 11 lat, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Dostosowany jest do realizacji różnych programów szkolnych. Walory dydaktyczne to progresywna i dynamiczna sekwencja nauczania, systematyczna praca z gramatyką, obrazowa i dynamiczna praca z zawartością leksykalną, kurs przygotowujący do egzaminu DELE oraz propozycje pracy i refleksji nad wartościami międzykulturowymi i społecznymi. Dostępna jest cyfrowa i interaktywna zawartość on-line. Składa się z 3 jednostek (z trzech lekcji każda).Każda jednostka zawiera pięć sekcji :

- Życie w społeczeństwie: różne tematy promujące uczenie się o wartościach.

- Obszar: interdyscyplinarnej przestrzeni, która łączy naukę hiszpańskiego z innymi przedmiotami.

- Warsztaty czytania: pierwsze podejście do różnych tekstów literackich dla uczniów.

- Szkoła DELE: przygotowanie się do oficjalnego egzaminu DELE Instytutu Cervantesa.

- Magacín: magazyn, który odkrywa różne aspekty kulturowe Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej.

9788490812440

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

¿Español?¡Por supuesto!1 A1...

¿Español?¡Por supuesto! 1 A1 Profesor + CD to podręcznik dla nauczyciela do podręcznika ucznia na poziomie A1 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki.

Cena 137,29 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 1...

¿Español? ¡Por supuesto! 1 A1 Alumno to podręcznik ucznia na poziomie A1 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 68,57 zł. 

Cena 92,40 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 1...

¿Español? ¡Por supuesto! 1 A1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A1 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 29,30 zł. 

Cena 40,37 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 2...

¿Español? ¡Por supuesto! 2 A2 Alumno to podręcznik ucznia na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 68,57 zł. 

Cena 94,20 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 2...

¿Español? ¡Por supuesto! 2 A2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 29,30 zł.

Cena 40,37 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 2...

¿Español? ¡Por supuesto! 2 A2 Profesor + CD to podręcznik dla nauczyciela na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki.

Cena 137,29 zł

¿Español?¡Por supuesto! 3...

¿Español? ¡Por supuesto! 3 A2+ Alumno to podręcznik ucznia na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 68,57 zł.

Cena 92,40 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 3...

¿Español? ¡Por supuesto! 3 A2+ Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie A2 kursu dla młodzieży od 11 lat, ¿Español? ¡Por supuesto!, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 29,30 zł.

Cena 40,37 zł

¿Español? ¡Por supuesto! 4...

¿Español?¡Por supuesto! 4 B1 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu B1 kursu dla młodzieży od 11 lat, przystosowany do środowiska szkolnego i proponujący pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim w sposób aktywny i lekki. Wersja cyfrowa kosztuje 29,30 zł.

Cena 40,37 zł