Método 1 A1 Ejercicios

69,10 zł
Brutto

Método A1 Ejercicios  to zeszyt ćwiczeń do podręcznika z pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach.  Składa się z dwóch różnych części: pierwszej skupionej na ćwiczeniu wszystkich zagadnień lingwistycznych, zarówno gramatycznych jak leksykalnych, fonetycznych i ortogtaficznych oraz drugiej ćwiczącej ustne i pisemne umiejętności komunikacyjne w zakresie ich tworzenia jak i reagowania. Nowość tej metody polega na tym, że pozwala uczniowi ćwiczenie kompetencji poprzez zawartość rozdziałów zgodnie z modelem egzaminów DELE. Druga część składa się z sekcji: Leemos, Escuchamos, Nos comunicamos por escrito i Dialogamos. Wersja cyfrowa kosztuje 57,30 zł.

Ilość

Método A1 Ejercicios  to zeszyt ćwiczeń do podręcznika z pierwszego poziomu A1 serii Método, do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami. Jest nowatorska metodą zorientowaną na naukę komunikacji i pragmatyczne użycie wypowiedzi lingwistycznych ucznia i jego skutecznego porozumiewania się. Método A1 Alumno składa się z 10 rozdziałów w4 sekcjach: Contextos ( przestrzeń komunikacji), Observa y aprende ( wpływ zawartości i refleksja), Práctica ( ćwiczenia usystematyzowane od najbardziej okreslonych do zależących od ucznia), En comunicación (aktualizacja zawartości rozdziałów w kotekście realnego użycia i bliskiego otoczeniu ucznia). Poza tym zawiera część ¡Extra! dla dłuższych kursów z dodatkowymi materiałami do ćwiczeń.

9788467830460

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Método 1 A1 Alumno

Método A1 Alumno to podręcznik z pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Wersja cyfrowa kosztuje 75,30 zł.

Cena 107,50 zł

Método 1 A1 Profesor

Método 1 A1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do pierwszego poziomu A1 serii Métododo nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych, obejmującej wszystkie poziomy od A1 do C2 w pięciu tomach. Przeznaczony zarówno do intensywnej jak wolniejszej nauki z 80-100 lub 130 godzinami.

Cena 112,10 zł