Experiencias 1-2-3 A1 Profesor

84,79 zł
Brutto

Experiencias 1-2-3 A1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do trzech podręczników ucznia na poziomie A1, który dostępny jest też w formie cyfrowej i jest częścią Experiencias, nowego, modularnego, intensywnego kursu języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, obejmującego na razie tylko trzy poziomy A1, A2 i B1

Ilość

Experiencias 1-2-3 A1 Profesor to podręcznik dla nauczyciela do trzech podręczników ucznia na poziomie A1, który dostępny jest też w formie cyfrowej i jest częścią Experiencias, nowego, modularnego, intensywnego kursu języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, obejmującego na razie tylko trzy poziomy A1, A2 i B1. Poziom B2 jest w przygotowaniu. Autorzy wyszli z założenia, że najlepiej uczymy się poprzez własne doświadczenia i każdy rozdział zawiera końcową pracę, której bohaterem staje się uczeń. Poziomy A1 i A2 składają się z trzech podręczników ucznia : Libro 1, Libro 2 i Libro 3 dla poziomu A1 oraz Libro 4, Libro 5, Libro 6 dla poziomu A2. Natomiast poziom B1 tworzą cztery podręczniki: Libro 7, Libro 8, Libro 9 i Libro 10. Każdy z podręczników ucznia posiada swoją wersję cyfrową on-line i off-line. Podręcznik dla profesora dla poziomu A1 i A2 zawiera materiał odnoszący się do trzech odpowiednich podręczników ucznia w jednym tomie. Natomiast podręcznik dla nauczyciela na poziomie B1 jest podzielony na dwie książki : dla Libro 7 i Libro 8 oraz Libro 9 i Libro 10. Aula Virtual zawiera:

- nagrania audio

- video on-line

- platformę z ćwiczeniami on-line i off-line

- słowniki

- podręcznik cyfrowy


9788490813546

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Experiencias A2 Libro 6...

Experiencias A2 Libro 6 Alumno Curso intensivo to trzeci z trzech podręczników ucznia na poziomie A 2, który dostępny też jest w formie cyfrowej. Składa się z 5 rozdziałów z dwiema sekwencjami lub celami nauki i odniesieniami do ćwiczeń, które są dostępne na platformie on-line. Wyróżnia go nowoczesny sposób przedstawiania materiału, samoocena postępów, dodatki gramatyczne i słowniki tworzone wokół poszczególnych dziedzin semantycznych. Metoda przyswajania słownictwa różni się znacznie od używanych w innych podręcznikach. Różnorodność materiału i video zintegrowane z poszczególnymi rozdziałami sprawiają, że praca ucznia nie jest nudna ani monotonna. Wersja cyfrowa kosztuje 33,86 zł.

Cena 44,94 zł

Experiencias A1 Libro 1...

Experiencias A1 Libro 1 Alumno Curso intensivo to pierwszy z trzech podręczników ucznia na poziomie A 1, który dostępny też jest w formie cyfrowej. Składa się z 5 rozdziałów z dwiema sekwencjami lub celami nauki i odniesieniami do ćwiczeń, które są dostępne na platformie on-line. Wyróżnia go nowoczesny sposób przedstawiania materiału, samoocena postępów, dodatki gramatyczne i słowniki tworzone wokół poszczególnych dziedzin semantycznych. Metoda przyswajania słownictwa różni się znacznie od używanych w innych podręcznikach. Różnorodność materiału i video zintegrowane z poszczególnymi rozdziałami sprawiają, że praca ucznia nie jest nudna ani monotonna. Wersja cyfrowa kosztuje 33,86 zł.

Cena 44,94 zł

Experiencias B1 Libro 7...

Experiencias B1 Libro 7 Alumno Curso intensivo to pierwszy z trzech podręczników ucznia na poziomie B 1, który dostępny też jest w formie cyfrowej. Składa się z 5 rozdziałów z dwiema sekwencjami lub celami nauki i odniesieniami do ćwiczeń, które są dostępne na platformie on-line. Wyróżnia go nowoczesny sposób przedstawiania materiału, samoocena postępów, dodatki gramatyczne i słowniki tworzone wokół poszczególnych dziedzin semantycznych. Metoda przyswajania słownictwa różni się znacznie od używanych w innych podręcznikach. Różnorodność materiału i video zintegrowane z poszczególnymi rozdziałami sprawiają, że praca ucznia nie jest nudna ani monotonna.

Cena 44,90 zł

Experiencias A2 4 Alumno

Experiencias A2 Libro 4 Alumno Curso intensivo to pierwszy z trzech podręczników ucznia na poziomie A2 , który dostępny jest też w formie cyfrowej i jest częścią Experiencias, nowego, modularnego, intensywnego kursu języka hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłych, obejmującego na razie tylko trzy poziomy A1, A2 i B1

Cena 44,94 zł

Experiencias Internacional...

Experiencias internacional A1+A2 Extensivo Alumno to podręcznik ucznia obejmujący dwa poziomy A1 i A2 w jednym tomie. Jest to nowa metoda nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii Experiencias internacional, w których to uczeń jest w centrum uwagi. Wersja cyfrowa kosztuje 93,92 zł.

Cena 120,65 zł

Experiencias Internacional...

Experiencias internacional A1+A2 Extensivo Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika obejmującego dwa poziomy A1 i A2 w jednym tomie. Jest to nowa metoda nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii Experiencias internacional, w których to uczeń jest w centrum uwagi. Wersja cyfrowa kosztuje 30,37 zł.

Cena 47,93 zł