Bienvenidos El primer diccionario de español

82,69 zł
Brutto

Bienvenidos El primer diccionario de español to propozycja pierwszego podręcznika do języka hiszpańskiego dla osób zaczynających się uczyć tego języka jako obcego.

Ilość

Bienvenidos El primer diccionario de español to propozycja pierwszego podręcznika do języka hiszpańskiego dla osób zaczynających się uczyć tego języka jako obcego. Zawiera 3000 definicji słów dla poziomu podstawowego z ilustracjami. Definicje są napisane bardzo prostym językiem i ich zrozumienie nie wymaga znajomości gramatyki. Każde słowo jest umieszczone w odpowiednim kontekście w rzeczywistej sytuacji komunikatywnej co ułatwia naukę języka.

9788499215358

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario SGEL...

Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español to wyjątkowy słownik prezentujący ponad 1700 słów w 22 kolorowych plakatach wraz z ćwiczeniami i kluczem.

Cena 92,21 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera jest przeznaczony dla uczących się języka hiszpańskiego na poziomach A2-B1-B2 i dla nauczycieli .Jest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów gramatycznych, leksykalnych i ortograficznych. Prezentuje najczęściej występujące formy językowe. Składa się z trzech części: Diccionario z ponad 500 wyjaśnionymi wątpliwościami wraz z przykładami użycia w odpowiednim kontekście, Gramática z jasnymi wyjaśnieniami w postaci schematów i tabel, przejrzystych i łatwych do konsultacji i Ejercicios z ponad 800 ćwiczeniami, opracowanymi na podstawie przykładów umieszczonych w Diccionario. Na końcu słownika dołączony jest klucz do wszystkich ćwiczeń. 

Cena 83,52 zł