Vocabulario en diálogo + audio A1/A2 Nueva edición

104,70 zł
Brutto

Vocabulario en diálogo A1/A2 + audio to podręcznik do nauki słownictwa dla młodych osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie A1 i A2, w formie zabawy, w kontekście z dialogami i licznymi, różnorodnymi ćwiczeniami.

Ilość

Vocabulario en diálogo A1/A2 + audio to podręcznik do nauki słownictwa dla młodych osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego na poziomie A1 i A2, w formie zabawy, w kontekście z dialogami i licznymi, różnorodnymi ćwiczeniami. Każdy rozdział jest prezentowany na 4 stronach, po lewej dialog wprowadzający a lista słownictwa po prawej. Następne dwie strony zawierają ćwiczenia i zadania. Klucz do ćwiczeń jest umieszczony na końcu książki. Nagrania audio MP3 są dostępne na stronie wydawnictwa w części ele.net/en dialogo.9788416108282

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario SGEL...

Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español to wyjątkowy słownik prezentujący ponad 1700 słów w 22 kolorowych plakatach wraz z ćwiczeniami i kluczem.

Cena 92,21 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A1 + CD to pierwszy z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A1 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes

Cena 46,00 zł

Vocabulario de las palabras...

Vocabulario de las palabras al texto A2 + CD to drugi z dwóch zeszytów poświęconych samodzielnej nauce słownictwa języka hiszpańskiego na poziomie A2 w oparciu o Plan Curricular del Instituto Cervantes. 

Cena 46,00 zł

Uso interactivo vocabulario...

Uso interactivo vocabulario Nivel A-B1 Edición actualizada y ampliada to pierwszy tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.

Cena 79,75 zł

Uso interactivo del...

Uso interactivo del vocabulario y sus combinaciones mas frecuentes B2- C2 to drugi tom nowej, kolorowej wersji Uso interactivo vocabulario na dwóch poziomach A1-B1 i B2-C2.

Cena 88,10 zł