Bienvenidos de nuevo Actividades A1- A2

78,20 zł
Brutto

Bienvenidos de nuevo  Actividades A1- A2 to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu innowacyjnego kursu języka hiszpańskiego dla początkujących, którzy chcą zdobyć biegłość w zakresie turystyki, gastronomii i gastronomii. 

Ilość

Bienvenidos de nuevo  Actividades A1- A2 to zeszyt ćwiczeń do pierwszego poziomu innowacyjnego kursu języka hiszpańskiego dla początkujących, którzy chcą zdobyć biegłość w zakresie turystyki, gastronomii i gastronomii. Kierowany do studentów szkół turystyki / hotelarstwa o poziomie A1-A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

9788416108640

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Bienvenidos 2 B1 Actividades

Bienvenidos 2 B1 Alumno to zeszyt ćwiczeń do podręcznik ucznia poziomu B1 z serii Bienvenidos przeznaczonej dla młodzieży i dorosłych uczących się języka hiszpańskiego z myślą o pracy w turystyce lub hotelarstwie w Hiszpanii lub w krajach Ameryki Łacińskiej. 

Cena 79,50 zł

Cinco estrellas B1- B2 + CD...

Cinco estrellas B1- B2 + CD to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego dla studentów i pracowników związanych z branżą turystyczną na poziomie średniozaawanowanym i zaawansowanym. Zbudowany jest z dwóch części skupionych na pracy grupowej w klasie i prezentujących typowe dla turystyki sytuacje z jakimi mają do czynienia zatrudnieni w tym sektorze gospodarki. Mamy więc w pierwszej części 8 rozdziałów poświęconych komunikacji ustnej a w drugiej 5 rozdziałów, które zajmują się komunikacją pisemną w języku hiszpańskim. Dołączone są do nich 2 dodatki : jeden gramatyczny a drugi z funkcjami komunikatywnymi i gotowymi zwrotami używanymi w dyskusjach. Są też transkrypcje nagrań z CD zawierającego teksty z pierwszej części książki. Podręcznik dla nauczyciela jest do ściągnięcia z platformy.

Cena 137,20 zł

Bienvenidos de nuevo Alumno...

Bienvenidos de nuevo  Alumno + audio A1- A2 to podręcznik ucznia pierwszego poziomu innowacyjnego kursu języka hiszpańskiego dla początkujących, którzy chcą zdobyć biegłość w zakresie turystyki, gastronomii i gastronomii. 

Cena 128,70 zł

Entorno turístico B1 Curso...

Entorno turístico B1 Alumno Curso de ELE Colección Entorno to jeden z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego przeznaczonych dla osób potrzebujących tego języka do pracy zawodowej związanej z turystyką. Wersja cyfrowa kosztuje 88,52 zł.

Cena 138,55 zł

Entorno turístico B1 Curso...

Entorno turístico B1 Curso de ELE Soluciones Colección Entorno to książka dla nauczyciela, przeznaczona do pracy z podręcznikiem Entorno turístico B1 Alumno Curso de ELE Colección Entorno

Cena 44,94 zł