Agencia ELE B2 Avanzado Alumno + CD

149,80 zł
Brutto

Agencia ELE Avanzado B2 Alumno + CD to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych na poziomie B2.Wersja cyfrowa kosztuje 116,06 zł.

Ilość

Agencia ELE Avanzado B2 Alumno + CD to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży i dorosłych na poziomie B2. Podzielony jest na 14 rozdziałów z nowym materiałem i dwóch z powtórką, po 6 i 12 rozdziale. Ich budowa jest następująca: Portada: wstępna strona z ilustracjami zapowiadającymi treść rozdziału, Primera línea: podwójna strona z zadaniami, Agencia ELE: przykłady języka w postaci komiksu, Entre líneas: zadania służące utrwaleniu komunikacji, En línea con: zadania w kontekście socjokulturowym i sugestie do rozwoju strategii komunikacyjnych i uczenia się, Línea directa: ostatnia część oferująca tabele systematyzujące gramatykę i słownictwo. Agencia ELE podzielona jest na sześć poziomów: A1, A2, B1, B1.2, B2.1, B2.2 oraz posiada wersję w trzech poziomach Agencia ELE Básico A1-A2, Agencia ELE Intermedio i Agencia ELE Avanzado. Każdy poziom składa się z podręcznika z CD i zeszytu ćwiczeń z CD a Agencia ELE Básico A1-A2, Agencia ELE Intermedio i Agencia ELE Avanzado posiadają dodatkowo podręcznik z ćwiczeniami w wersji cyfrowej z roczna licencją.

Sgel
9788497785242

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Agencia ELE A1- A2 Básico...

Agencia ELE Basico A1-A2 + CD Ejercicios to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE Basico A1-A2 + CD Alumno. Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź zespołowej. Są one podzielone na 8 rozdziałów. CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Cena 84,99 zł

Agencia ELE B1 Intermedio...

Agencia ELE Intermedio B1 + CD to zeszyt ćwiczeń z CD do podręcznika Agencia ELE Intermedio B1 Alumno + CD Podobnie jak podręcznik zawiera on ćwiczenia wymagające aktywnego udziału uczniów i pracy w parach bądź zespołowej. Obejmuje poziom B1.1 i B 1.2 w jednym tomie i 14 rozdziałach. CD audio jest niezbędne do ustnych ćwiczeń. Klucz i transkrypcje nagrań umieszczone są na końcu książki.

Cena 86,19 zł