¡Dale al DELE! A1+@ Novedad

110,00 zł
Brutto

Książka Dale al DELE! A1 przygotowuje się do uzyskania poziomu A1 i może być stosowana zarówno w klasie, jak i do samodzielnej nauki w domu. Najnowsze wydanie zgodne z wymaganiami Instytutu Cervantesa.

Ilość

¡Dale to DELE! A1 przygotowuje się do uzyskania poziomu A1 i może być użyty w klasie i do samodzielnej pracy. Zawiera

- 6 modeli egzaminu

- 112 zadań

- Instrukcje i strategie wykonywania różnych ćwiczeń

- Opis testów i zadań

Rozszerzenie cyfrowe: dostęp na stronie www.enclave-ele.net/dele z transkrypcjami i nagraniami audio, rozwiązaniami z komentarzem, 

arkuszami w formacie DALE do DELE A1 i testami do samooceny.

9788496942332

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Preparación al DELE A1...

Preparación al Dele A1 Alumno + CD  to zbiór 7 testów egzaminacyjnych na poziomie A1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa. 

Cena 50,00 zł Cena 37,50 zł

Preparación al DELE A1...

Preparación al Dele A1 Respuestas y transcripciones explicadas to zbiór odpowiedzi do egzaminu DELE na poziomie A1, przygotowujących do certyfikatu z języka hiszpańskiego organizowanego przez Instytut Cervantesa.

Cena 23,73 zł

Aprueba el Dele A1

Aprueba el Dele A1 to materiał dodatkowy dla osób przygotowujących się do zdania egzaminu Diploma de Español como Lengua Extranjera (DELE) na poziomie A1. Jest Zbiorem testów do egzaminu DELE A1. Podręcznik zawiera dwie płyty CD audio oraz rozwiązania wszystkich testów.

Cena 74,00 zł Cena 55,50 zł

¡Dale al DELE! escolar A1 +...

¡Dale al DELE escolar A1 to pierwsza pozycja z serii materiałów przygotowanych dla młodzieży szkolnej zainteresowanej uzyskaniem certyfikatu DELE lub matury z języka hiszpańskiego. 

Cena 92,10 zł

Objetivo DELE A1 Nueva Edición

Objetivo DELE A1 Preparación para el DELE A1 to pierwszyi podręcznik z serii Objetivo DELE składającej się z pięciu poziomówodpowiadających poziomom znajomości języka hiszpańskiego jako obcego .A1, A2, B1, B2, C1 oraz Escolar A2-B1. 

Cena 89,83 zł

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS...

¡Dale al DELE! A1+ GRATIS una licencia digital BlinkLearning to najnowszy zbiór testów przygotowujących do egzaminu DELE A1 tym razem z dostępem cyfrowym na platformie. Podobnie wydano poziom A2.

Cena 125,90 zł