Nuevo Español 2000 Elemental Ejercicios

53,41 zł
Brutto
Nuevo Español 2000 Elemental Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu Elemental. W tej edycji Nuevo Español 2000 tylko dwa poziomy Elemental i Medio posiadają odrębny zeszyt ćwiczeń i osobno publikowane 3 CD z nagraniami audio ćwiczeń. Można też ściągnąć z platformy wydawnictwa dodatkowe ćwiczenia. Tak jak w poprzedniej wersji i w tej została wydana unowocześniona Gramatica Nuevo Espańol 2000, obejmującą wszystkie zagadnienia gramatyczne i słownikowe z trzech poziomów.
Ilość

Nuevo Español 2000 Elemental Ejercicios to nowa wersja klasycznego podręcznika Español 2000 dla młodzieży i dorosłych. W nowej wersji znalazły się aktualne teksty i dane. Dodano materiały głównie kulturowe związane z ilustracjami pojawiającymi się na końcu każdego rozdziału. Tak jak pierwsza wersja ta nowa też składa się z trzech poziomów : Elemental, Medio i Superior. W każdym poziomie mamy do dyspozycji  podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, klucz, CD audio do zeszytu ćwiczeń i dodatkowe ćwiczenia do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Ten podręcznik do języka hiszpańskiego prezentuje bardzo systematyczną strukturę z różnorodnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Oparty jest o normy ale z aktualnym użyciem języka. Taka formuła czyni go idealnym podręcznikiem do samodzielnej nauki.

Sgel
9788497783019

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Alumno + CD to podręcznik ucznia drugiego poziom serii Nuevo Español 2000. Składa się z 21 lekcji skupionych wokół jednego tematu, zawierających słownictwo i struktury gramatyczne. Na końcu książki znajdziemy dodatek gramatyczny z alfabetem arabskim, systemy transkrypcji fonologicznej języka rosyjskiego i alfabetu fonetycznego międzynarodowego oraz fonemy hiszpańskie. Przedstawia też proste reguły akcentów ortograficznych, uwagi interpunkcyjne i dotyczące intonacji. Zawiera tabele odmian czasowników nieregularnych i słownik.

Cena 125,04 zł

Nuevo Español 2000...

Nuevo Español 2000 Elemental Clave – Solucionario to klucz do podręcznika ucznia poziomu Elemental, który zawiera odpowiedzi i rozwiązania wszystkich ćwiczeń. Jest pomocny zarówno dla nauczyciela pracującego z tą metodą w klasie jak i dla ucznia w przypadku samodzielnej nauki.

Cena 41,76 zł

Nuevo Español 2000...

Nuevo Español 2000 to nowa wersja popularnego podręcznika Español 2000 dla młodzieży i dorosłych. W nowej wersji znalazły się aktualne teksty i dane. Dodano materiały głównie kulturowe związane z ilustracjami pojawiającymi się na końcu każdego rozdziału. Tak jak pierwsza wersja ta nowa też składa się z trzech poziomów : Elemental, Medio i Superior. W każdym poziomie mamy do dyspozycji  podręcznik ucznia, zeszyt ćwiczeń, klucz, CD audio do zeszytu ćwiczeń i dodatkowe ćwiczenia do ściągnięcia z platformy wydawnictwa. Ten podręcznik do języka hiszpańskiego prezentuje bardzo systematyczną strukturę z różnorodnymi ćwiczeniami gramatycznymi. Oparty jest o normy ale z aktualnym użyciem języka. Taka formuła czyni go idealnym podręcznikiem do samodzielnej nauki.

Cena 120,67 zł

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do poziomu Medio. W tej edycji Nuevo Español 2000 tylko dwa poziomy Elemental i Medio posiadają odrębny zeszyt ćwiczeń i osobno publikowane 3 CD z nagraniami audio ćwiczeń. Można też ściągnąć z platformy wydawnictwa dodatkowe ćwiczenia. Tak jak w poprzedniej wersji i w tej została wydana unowocześniona Gramatica Nuevo Espańol 2000, obejmującą wszystkie zagadnienia gramatyczne i słownikowe z trzech poziomów.

Cena 55,00 zł

Nuevo Español 2000 Medio...

Nuevo Español 2000 Medio Clave - Solucionario to klucz do podręcznika ucznia poziomu Medio który zawiera odpowiedzi i rozwiązania wszystkich ćwiczeń. Jest pomocny zarówno dla nauczyciela pracującego z tą metodą w klasie jak i dla ucznia w przypadku samodzielnej nauki.

Cena 41,76 zł

Nuevo Español 2000 Superior...

Nuevo Español 2000 Superior Alumno to podręcznik ucznia ostatniego poziomu nowej wersji Español 2000 Superior Alumno. Zachowuje struktrę poprzedniej wersji z uaktualnionymi tekstami i danymi odnoszącymi się do ilustracji. Rozwiązania i odpowiedzi znajdują się w osobnej książce Nuevo Español 2000 Superior Clave- Solucionario. Tak jak w poprzedniej wersji i w tej została wydana unowocześniona Gramatica Nuevo Espańol 2000, obejmującą wszystkie zagadnienia gramatyczne i słownikowe z trzech poziomów.
Cena 127,46 zł

Nuevo Español 2000 Superior...

Nuevo Español 2000 Superior Clave - Solucionario to klucz do podręcznika ucznia poziomu Superior, który zawiera odpowiedzi i rozwiązania wszystkich ćwiczeń. Jest pomocny zarówno dla nauczyciela pracującego z tą metodą w klasie jak i dla ucznia w przypadku samodzielnej nauki.

Cena 41,76 zł