Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto

150,00 zł
Brutto

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

Ilość

Diccionario combinatorio PRÁCTICO del español contemporáneo Las palabras en su contexto to słownik przedstawiający prawidłowe łączenie słów w języku hiszpańskim.Dla wszystkich osób uczących się języka hiszpańskiego jako obcego. Zawiera pond 400 000 kombinacji słów.

9788467549423

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Diccionario avanzado Primaria

Diccionario avanzado Primaria to ostatni z serii słowników Primaria, obok Básico e Intermedio. 9ª edycja, poszerzona i zaktualizowana według obecnych norm akademickich

Cena 105,00 zł

Diccionario intermedio...

Diccionario intermedio Primaria to drugi tom słownika z serii Primaria. 14ª edycja została uaktualniona zgodnie z współczesnymi normami akademickimi. 

Cena 105,00 zł

Diccionario Clave...

Diccionario Clave Diccionario de uso del español actual con acceso on line to aktualny słownik języka hiszpańskiego zbierający zwroty i terminy uzywane na co dzień ze wstępem Gabriela García Márqueza

Cena 185,00 zł

Diccionario SGEL...

Diccionario SGEL Vocabulario activo e ilustrado del español to wyjątkowy słownik prezentujący ponad 1700 słów w 22 kolorowych plakatach wraz z ćwiczeniami i kluczem.

Cena 92,21 zł

REDES Diccionario...

REDES Diccionario combinatorio del español contemporáneo Las palabras en su contexto to obok Diccionario combinatorio práctico del español contemporáneo Las palabras en su contexto, słownik języka hiszpańskiego, skupiający się na pokazaniu, że znaczenie słowa zależy również od tego w jakim kontekście się pojawia. I oba te słowniki zawierają wiedzę, której zazwyczaj nie ma w innych a która jest fundamentalna dla prawidłowego, poprawnego i precyzyjnego posługiwania się językiem: w jaki sposób używamy zestawień słów we współczesnej hiszpańszczyźnie. 

Cena 234,00 zł

Diccionario de dudas del...

Diccionario de dudas del estudiante de espańol como lengua extranjera jest przeznaczony dla uczących się języka hiszpańskiego na poziomach A2-B1-B2 i dla nauczycieli .Jest komplementarnym materiałem służącym do konsultacji wątpliwości i pomagającym uniknąć najczęściej popełnianych błędów gramatycznych, leksykalnych i ortograficznych. Prezentuje najczęściej występujące formy językowe. Składa się z trzech części: Diccionario z ponad 500 wyjaśnionymi wątpliwościami wraz z przykładami użycia w odpowiednim kontekście, Gramática z jasnymi wyjaśnieniami w postaci schematów i tabel, przejrzystych i łatwych do konsultacji i Ejercicios z ponad 800 ćwiczeniami, opracowanymi na podstawie przykładów umieszczonych w Diccionario. Na końcu słownika dołączony jest klucz do wszystkich ćwiczeń. 

Cena 83,52 zł