Trotamundos 1 Alumno

82,50 zł
Brutto

Los Trotamundos 1 to pierwszy podręcznik dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego z serii Los Trotamundos  z piosenkami z Hiszpanii i Ameryki Łacińskiej , karaoke i zabawami. Są trzy poziomy językowe, zawierające podręcznik ucznia, ćwiczenia, CD i książke dla nauczyciela. Wszystkie podr eczniki sa bogato ilustrowane i zwracające uwagę dzieci.

Ilość

Los Trotamundos 1 to pierwszy podręcznik dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego z serii Los Trotamundos . Składa się z 12 rozdziałów tematycznych z dwiema lekcjami z których każda prezentuje określona funkcję i dobrane do niej ćwiczenia dla uczniów, oraz strony występujące na przemian “¡A jugar!”, komiks, piosenki hiszpańskie i z Ameryki Łacińskiej, projekty. Na końcu książki dołączone są gry, DVD karaoke oraz CD-ROM z zabawami. Całość jest bogato i kolorowo ilustrowana.

9788477112051

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Specyficzne kody

Może polubisz

Trotamundos 2 Ejercicios

Los Trotamundos 2 Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do drugiego podręcznika dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego z serii Los Trotamundos.

Cena 32,00 zł

Trotamundos 2 casete

Los Trotamundos 2 casetes to zbiór kaset do drugiego podręcznika dla dzieci uczących się języka hiszpańskiego z serii Los Trotamundos.

Cena 19,00 zł