¡Genial! A1 Curso de español
  • ¡Genial! A1 Curso de español

¡Genial! A1 Curso de español

Podręcznik poziomu A1 ( książka ucznia i zeszyt ćwiczeń w jednym  tomie) jest pełen wypróbowanych interaktywnych zajęć w klasie. Ortografia i fonetyka są starannie zintegrowane z treścią, Zawiera też dodatek ze słownictwem. Nagrania audio są do ściągnięcia  ze strony enclave.es a filmiki umieszczone na You Tube

118,44 zł
Brutto
Ilość

Genial! Jest to metoda dla młodzieży i dorosłych na poziomie A1, która jest zgodna z CEFR, a także z PCIC i ma podejście zorientowane na działanie. W swoim projekcie uwzględniono nauczanie ELE w grupach o bardzo różnych kontekstach. Uczenie się odbywa się w sposób skuteczny i afektywny, progresja treści jest dobrze ugruntowana, istnieje zintegrowane nauczanie umiejętności i związek między treścią jest płynny. Warto również zwrócić uwagę na pragmatyczne, kulturowe różnice, na różnorodność języka hiszpańskiego, na świadome uczenie się ucznia i na rozwój strategii uczenia się.  Jest zaprojektowany jako podręcznik dla młodych i dorosłych uczniów. Autorzy są aktywnymi nauczycielami w różnych krajach i to było podstawową częścią zwracania uwagi na różnorodność uczniów i kontekst edukacyjny.

Mocne strony:

- Rzeczywiste zajęcia przeniesione do klasy i pilotowane.

- Pisownia i fonetyka są zintegrowane z treścią i zaprojektowane tak, aby były niezapomniane.

- Personalizacja treści i dbałość o różne style uczenia się.

- Pragmatyczny zawsze pojawia się w kontekście i wyjaśnia w sposób krótki, ale skuteczny.

- Każda jednostka zawiera część audiowizualną zwaną sceną A, w której uczniowie mogą ćwiczyć różne aspekty języka za pomocą filmów pokazujących codzienne sytuacje z odrobiną humoru.

- Za pośrednictwem sieci społecznościowych celem jest otwarcie granic klasy, aby autonomiczny uczeń mógł odkryć inne próbki języka.

9788416108770
en-Clave

Opis

Czas realizacji
Na zamówienie

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii

Klienci również kupili