Nuevo Avance A2 +CD
  • Nuevo Avance A2 +CD

Nuevo Avance A2 +CD

Nowa, poprawiona i ulepszona wersja podręcznika AVANCE. Poziom drugi podstawowy - A2. Do książki dołączono płytę CD-audio gratis. Na końcu książki znajduje się kompendium gramatyczne oraz transkrypcje wszystkich nagrań z płyty CD audio - których jest dużo więcej niż w poprzedniej wersji AVANCE.  Książka Nuevo Avance 2 zawiera również model egzaminu na poziomie A2.

94,48 zł
Brutto
Ilość

Nuevo avance to seria podręczników do nauki języka hiszpańskiego przeznaczona dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz dla osób dorosłych. Metoda została opracowana zgodnie z zasadami dostosowania programu nauczania języka hiszpańskiego w Instytutach Cervantesa do wymagań Europejskiego systemu opisu kształcenia językowego. Opiera się na poprzedniej serii Avance jednak została wzbogacona o zupełnie nowe elementy.

Podręcznik Nuevo Avance Basico 2 odpowiada poziomowi A2 i składa się z:

           -      9 rozdziałów i 3 rozdziałów powtórkowych zawierających zróżnicowane ćwiczenia, które pomogą rozwijać poszczególne kompetencje językowe na poziomie A2

           -      różnego rodzaju tekstów
          
           -      przykładowego modelu egzaminu

           -      indeksu gramatycznego

           -      słowniczka

           -      transkrypcji nagrań z dołączonej płyty CD audio
           
           -      płyty CD audio, która zawiera nagrania pomagające w rozwijaniu kompetencji rozumienia ze słuchu i redagowaniu wypowiedzi ustnej

Nowe wydanie wzbogacono m.in. o większą ilość tekstów i ilustracji. Zmieniono również na większy, format podręcznika, dzięki czemu praca z nim stanie się jeszcze przyjemniejsza.

9788497785303
Sgel

Opis

Czas realizacji
24 godziny

16 innych produktów w tej samej kategorii