Nuevo Avance  4 B1.2 alumno
  • Nuevo Avance  4 B1.2 alumno

Nuevo Avance 4 B1.2 alumno

Nowa, poprawiona i ulepszona wersja podręcznika AVANCE. Poziom czwarty, średni – B1.2. Do książki dołączono płytę CD-audio gratis. Na końcu książki znajduje się kompendium gramatyczne oraz transkrypcje wszystkich nagrań z płyty CDaudio, których jest dużo więcej niż w poprzedniej wersji AVANCE.

94,48 zł
Brutto
Ilość

New Advance jest wynikiem długiego doświadczenia w nauczaniu i ma gwarancję tysięcy studentów, którzy przez te wszystkie lata pracowali i uczyli się razem z nim. Odnowiony zgodnie z czasem, składa się z czterech poziomów - A1, A2, B1 i B2 - zalecanych przez Europejski System Opisu Kształcenia; Zawiera również wytyczne planu nauczania w Instytucie Cervantesa i zawsze uwzględnia rzeczywistość tego, co dzieje się w klasie. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w sposobie dystrybucji treści oraz w różnych praktykach, które prezentujemy.

Jego nowy format, większy rozmiar, ma więcej ilustracji, dzięki czemu jest bardziej atrakcyjny dla nauczycieli i uczniów. Wśród jego nowości jest rejestrowanie pretekstów, niektórych czynności gramatycznych i leksykalnych oraz funkcji komunikacyjnych, które będą wielką pomocą zarówno w klasie, jak i poza nią; W ten sposób uczeń zawsze będzie miał doskonałe słuchanie i powtarzanie materiału podczas samodzielnej pracy.

9788497785341
Sgel

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii