Lista produktów marki Habla con eñe

Są 33 produkty

Showing 1-12 of 33 rzeczy

20 Curiosidades: Cosas que...

20 Curiosidades: Cosas que debes saber sobre el español y la cultura de los hispanohablantes A1+/A2 to najnowsza propozycja dla osób uczących się języka hiszpańskiego od niedawna. 

Historias sorprendentes de los hispanohablantes y de su lengua. Niezwykle kolorowa, z ciekawymi rysunkami i historiami związanymi z kultura hispanojęzyczną.

Cena 105,00 zł

Área Online - Punto y coma,...

Area online to dostęp do następujących produktów wydawnictwa Habla con w formie cyfrowej na poziomach: A1+ A 2+ B1 + B2 + C1 + C2 przez okres roku. Obejmuje zagadnienia związane z kulturą, aktualnościami, fikcją i gramatyką. Akcenty: castellano, meksykański, argentyński i kubański

Można uzyskać dostęp do Spanish Sitcom na tydzień za 23,50 zł.

Cena licencji zależy od ilości uczestników: 1 uczestnik: 750 pln

do 10 uczestników 1000 pln

do 30 uczestników 1500 pln

do 50 uczestników 2000 pln

do 100 uczestników 2500 pln

Powyżej 100 prosimy o kontakt mailowy.

Cena 750,00 zł

El mundo en español B

El mundo en español, lecturas de cultura y civilización B to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego jako obcego z serii skupiającej się na kulturze na poziomie B.

Cena 126,00 zł

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel A2 to poziom A2 z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

El mundo en español digital...

El mundo en español Nivel B to poziom B z serii książek o tematyce społeczno-kulturowej krajów świata hiszpańskojęzycznego. Każdy podręcznik zawiera zbiór czytanek z ćwiczeniami umożliwiającymi doskonalenie umiejętności językowych: czytania, pisania, słuchania oraz wypowiedzi ustnej.

Co więcej, podręczniki są odpowiednie dla osób przygotowujących się do egzaminu umożliwiającego otrzymanie certyfikatu DELE.

Cena 691,26 zł

El mundo en español Junior...

El mundo en español JUNIOR A to podręcznik do języka hiszpańskiego jako obcego dla młodzieży w wieku 11-15 lat z serii Cultura y civilización. Składa się z 12 rozdziałów poświęconych nauce wyrażania swoich opinii, mówienia o zainteresowaniach i opowiadania historii w czasie przeszłym. Poruszane są w nim takie tematy jak muzyka hiszpańska, sporty ekstremalne, grafitii i sztuka uliczna, kultury prekolumbijskie i wiele innych. Każdy artykuł jest nagrany na CD z innymi akcentami co pozwala na odkrycie różnorodności języka hiszpańskiego w świecie.

Cena 691,26 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 - C2 to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń. Istnieje też wersja online.

Cena 110,25 zł

Gramática y enseñanza de...

Gramática y enseñanza de español B1 – C2 online to podręcznik do nauki języka hiszpańskiego na zaawansowanych poziomach. Porusza 29 zagadnień i zawiera 67 ćwiczeń.

Cena 110,70 zł

Método Habla A1-A2-B1-B2 1...

Método Habla A1, A2, B1 i B2 Completo to wszystkie części kursu języka hiszpańskiego online. Metoda Habla do nauki języka hiszpańskiego jest oparta na uczestnictwie ucznia w codziennym życiu. Punktem wyjścia jest rzeczywista sytuacja komunikacyjna przedstawiona w fikcyjnej telenoweli Spanish Sitcom. Każdy odcinek skupia się na zawartości leksykalnej i gramatycznej rozdziału kursu.

Cena 680,00 zł