Audiobooki po hiszpańsku. Nauka przez słuchanie

Nauka języka obcego jest zawsze sporym wyzwaniem i język hiszpański nie jest tu wyjątkiem. Zaczynając uczyć się nowego języka, musimy pokonać kilka przeciwności. Dzieciom jest łatwiej przyswoić akcent i melodię. Jednak w każdym wieku jesteśmy w stanie poprawić brzmienie obcego języka. Spójrzmy, jak wygląda to w przypadku nauki języka hiszpańskiego. Każdy podręcznik do nauki języka oferuje nagrania hiszpańskie audio – od początkujących do najbardziej zaawansowanych. Oferuje je również większość lektur, opracowanych na różnych poziomach zaawansowania. Lektury to w przypadku dzieci hiszpańskie bajeczki. Pozostali mają wybór od utworów literackich w wersji uproszczonej do fikcji. Od kryminałów, przez komiksy, aż do romantycznych historii miłosnych. Na każdy poziom i z każdego wydawnictwa. Unikalną propozycją są nagrania hiszpańskiego wydawnictwa Habla con eñe, pomyślane dla osób na średnio zaawansowanym poziomie znajomości hiszpańskiego.

Audiobooki po hiszpańsku, które są dostępne w naszej ofercie, świetnie spełniają swoją funkcję i pomagają w nauce. Jest to najlepsza literatura hispanojęzyczna w nagraniach aktorów.

Seria Colección Bisagra poza piękną literaturą prezentuje też materiały do egzaminu DELE i ćwiczenia gramatyczne. Jeżeli chcesz posłuchać, jak mówią o miłości to polecamy Relatos de amor y desamor.

Jeżeli chcesz poznać bliżej tak egzotyczną dla nas kulturę Ameryki Łacińskiej to mamy serię: Libros Blancos, na którą składają się różne opowiadania. Mamy więc Relatos del Caribe B - C, opowiadania pisarzy z Ameryki Środkowej i Karaibów, Relatos del Rio de la Plata B - C, czyli opowiadania najsłynniejszych pisarzy z Argentyny i Urugwaju, takich jak Cortázar czy Borges oraz Relatos Mexicanos B - C +CD, czy też Relatos españoles contemporaneos B - C + CD.

Udostępnij ten wpis

komentarze (0)

Brak komentarzy w tej chwili