News

Propozycja hiszpańskiego wydawnictwa Ediciones Rialp
0 komentarze
2 odsłony

Propozycja hiszpańskiego wydawnictwa Ediciones Rialp: codziennie do końca marca jeden e-book gratis a reszta taniej

Księgarnie językowe online. Wiedza lingwistyczna w zasięgu ręki
0 komentarze
5 odsłony

Współczesny świat sprawia, że znikają wszelkie granice, ludzie są otwarci i podróżują po całym świecie. Dlatego też tak niezbędna jest nauka języków obcych. Nieodzownym narzędziem pozwalającym na zdobycie wiedzy lingwistycznej są różnego rodzaju podręczniki i ćwiczenia. Doskonałym sposobem pozyskania takich pozycji jest skorzystanie z usług księgarni lingwistycznej online.

Nauka hiszpańskiego z książek. Dlaczego warto?
0 komentarze
2 odsłony

Dodatkowe możliwości zawodowe, odkrywanie ciekawych miejsc i kultur, poznawania nowych ludzi – to tylko kilka korzyści związanych ze znajomością języków obcych. Nie warto więc tracić czasu na zastanawianie się, dlaczego należy poznawać nowe języki, ale od razu rozpocząć naukę! Grupa języków, których uczy się najwięcej osób obejmuje m.in. angielski, chiński, francuski oraz hiszpański. Ostatnim z wymienionych posługują się m.in. obywatele Europy, Ameryki Południowej i Północnej. Co ciekawe, uważa się, że dla Polaków jest łatwiejszy do przyswojenia od języka angielskiego. Dzisiaj przyjrzymy się zaletom nauki hiszpańskiego z książek.

Cechy dobrych podręczników do nauki języka hiszpańskiego
0 komentarze
1 odsłony

Język hiszpański cieszy się zainteresowaniem wśród uczących się języków obcych. Chcąc uczyć się efektywnie, powinniśmy korzystać z odpowiednich pomocy. Dlatego warto poznać, jakimi cechami powinny odznaczać się dobre podręczniki do nauki języka hiszpańskiego.

Witamy na blogu Księgarni Siesta!
0 komentarze
1 odsłony

Blog Księgarni Siesta

Portugalia
0 komentarze
2 odsłony

Portugalia – piękny, europejski kraj z ciekawą historią, bogatą kulturą i licznymi atrakcjami. To niewielkie, położone nad morzem państwo przez cały rok przyciąga turystów z całego świata.

Jak skutecznie uczyć się języka obcego
0 komentarze
1 odsłony

Nauka nowego języka jest jednym z najbardziej wymagających zadań, jakich można podjąć się w życiu. Niestety im później zabieramy się do nauki, tym większe trudności nam ona sprawia.

Język hiszpański – łatwy czy trudny?
0 komentarze
1 odsłony

Językiem hiszpańskim posługuje się aż 650 milionów ludzi. Jest językiem urzędowym w dwudziestu państwach obu Ameryk od Meksyku po Argentynę. Ponadto szacuje się, że około 35 milionów obywateli Stanów Zjednoczonych rozmawia ze sobą tym właśnie językiem.

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego
0 komentarze
1 odsłony

Znajomość języka angielskiego to współcześnie wymóg dotyczący niemal wszystkich. Coraz częściej również w wielu zawodach wymagana jest umiejętność posługiwania się więcej niż jednym językiem obcym. Jednym z języków, które na pewno warto znać jest hiszpański.