News

Język hiszpański jako alternatywa dla angielskiego
0 komentarze
18 odsłony

Nie od dziś wiadomo, że warto uczyć się języków obcych, bo przynosi nam to wiele korzyści. Dzięki temu możemy poszerzać horyzonty, poznawać nowe kultury, zawierać przyjaźnie z obcokrajowcami, a nawet dostać lepszą pracę. Najczęściej uczymy się języka angielskiego, bo pozwala nam porozumiewać się z ludźmi z bardzo wielu krajów, ale okazuje się, że nie tylko ten język jest ważny. Alternatywą dla niego może być również hiszpański, o czym więcej piszemy w tym tekście.

Audiobooki po hiszpańsku. Nauka przez słuchanie
0 komentarze
45 odsłony

Nauka języka obcego jest zawsze sporym wyzwaniem i język hiszpański nie jest tu wyjątkiem. Zaczynając uczyć się nowego języka, musimy pokonać kilka przeciwności. Dzieciom jest łatwiej przyswoić akcent i melodię. Jednak w każdym wieku jesteśmy w stanie poprawić brzmienie obcego języka.

Propozycja hiszpańskiego wydawnictwa Ediciones Rialp
0 komentarze
68 odsłony

Propozycja hiszpańskiego wydawnictwa Ediciones Rialp: codziennie do końca marca jeden e-book gratis a reszta taniej

Księgarnie językowe online. Wiedza lingwistyczna w zasięgu ręki
0 komentarze
69 odsłony

Współczesny świat sprawia, że znikają wszelkie granice, ludzie są otwarci i podróżują po całym świecie. Dlatego też tak niezbędna jest nauka języków obcych. Nieodzownym narzędziem pozwalającym na zdobycie wiedzy lingwistycznej są różnego rodzaju podręczniki i ćwiczenia. Doskonałym sposobem pozyskania takich pozycji jest skorzystanie z usług księgarni lingwistycznej online.

Nauka hiszpańskiego z książek. Dlaczego warto?
0 komentarze
40 odsłony

Dodatkowe możliwości zawodowe, odkrywanie ciekawych miejsc i kultur, poznawania nowych ludzi – to tylko kilka korzyści związanych ze znajomością języków obcych. Nie warto więc tracić czasu na zastanawianie się, dlaczego należy poznawać nowe języki, ale od razu rozpocząć naukę! Grupa języków, których uczy się najwięcej osób obejmuje m.in. angielski, chiński, francuski oraz hiszpański. Ostatnim z wymienionych posługują się m.in. obywatele Europy, Ameryki Południowej i Północnej. Co ciekawe, uważa się, że dla Polaków jest łatwiejszy do przyswojenia od języka angielskiego. Dzisiaj przyjrzymy się zaletom nauki hiszpańskiego z książek.

Cechy dobrych podręczników do nauki języka hiszpańskiego
0 komentarze
30 odsłony

Język hiszpański cieszy się zainteresowaniem wśród uczących się języków obcych. Chcąc uczyć się efektywnie, powinniśmy korzystać z odpowiednich pomocy. Dlatego warto poznać, jakimi cechami powinny odznaczać się dobre podręczniki do nauki języka hiszpańskiego.

Witamy na blogu Księgarni Siesta!
0 komentarze
30 odsłony

Blog Księgarni Siesta

Portugalia
0 komentarze
21 odsłony

Portugalia – piękny, europejski kraj z ciekawą historią, bogatą kulturą i licznymi atrakcjami. To niewielkie, położone nad morzem państwo przez cały rok przyciąga turystów z całego świata.

Jak skutecznie uczyć się języka obcego
0 komentarze
17 odsłony

Nauka nowego języka jest jednym z najbardziej wymagających zadań, jakich można podjąć się w życiu. Niestety im później zabieramy się do nauki, tym większe trudności nam ona sprawia.

Język hiszpański – łatwy czy trudny?
0 komentarze
26 odsłony

Językiem hiszpańskim posługuje się aż 650 milionów ludzi. Jest językiem urzędowym w dwudziestu państwach obu Ameryk od Meksyku po Argentynę. Ponadto szacuje się, że około 35 milionów obywateli Stanów Zjednoczonych rozmawia ze sobą tym właśnie językiem.