Al día superior Alumno + CD Pierwsze wydanie

63,00 zł
Brutto

Al día superior B2-C1 Alumno + CD Pierwsze wydanie to kurs języka hiszpańskiego dla studentów i osoby pracujące potrzebujące znajomości języka w otoczeniu biznesowym i handlowym na poziomie B2 - C1

Ilość

Al día superior B2-C1 Alumno + CD Pierwsze wydanie to kurs języka hiszpańskiego dla studentów i osoby pracujące potrzebujące znajomości języka w otoczeniu biznesowym i handlowym na poziomie B2 - C1. Zawartość kursu jest praktyczna i jej celem jest nauka komunikacji niezbędnej w pracy. Zbudowany jest z 3 poziomów: inicial, intermedio y avanzado, każdy poziom ma podręcznik ucznia z CD, zeszyt ćwiczeń Z CD i przewodnik metodyczny. Zadania i ćwiczenia w nim zawarte pochodzą z HEC París, prestiżowej uczelni biznesowej.

Sgel
9788497780483

Opis

Czas realizacji
24 godziny

Specyficzne kody

Może polubisz

Trato hecho español de los...

Trato hecho español de los negocios elemental Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie podstawowym pierwszego biznesowego kursu języka hiszpańskiego.

Cena 15,00 zł

El léxico de los negocios...

El léxico de los negocios B2 to ćwiczenia poświęcone nauce języka hiszpańskiego biznesowego z serii Practica tu español, która zawiera najważniejsze zagadnienia gramatyczne i leksykalne dotyczące języka hiszpańskiego jako obcego (Espańol como lengua extranjera ELE). Słownictwo tu przedstawione jest najczęściej występującym w tym obszarze i podzielone jest na trzy poziomy: básico, intermedio, avanzado.

Cena 52,94 zł

Entorno laboral A1- B1...

Entorno laboral A1- B1 Alumno + CD Colección Entorno jest jednym z trzech podręczników do nauki języka hiszpańskiego jako obcego, opracowanych z myślą o osobach planujących podjęcie pracy w Hiszpanii lub hiszpańskojęzycznej części Ameryki Łacińskiej. Wersja cyfrowa kosztuje 96,97 zł. 

Cena 152,46 zł

Entorno empresarial B2...

Entorno Empresarial to podręcznik skierowany do osób z poziomem języka hiszpańskiego B, które chcą nauczyć się języka związanego ze światem firmy. Wersja cyfrowa kosztuje 86,84 zł.

Cena 137,29 zł