Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Antykwariat Język Hiszpański Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Gramatyki hiszpańskie i ćwiczenia to ta część naszego katalogu w antykwariacie, w której są starsze wydania książek do hiszpańskiego. Gramatyka i ćwiczenia nie starzeją się zbytnio. Nie zmieniają tak szybko, jak sam język hiszpański. Toteż nasze kryterium to jedynie data publikacji. Najbardziej znane pozycje mają już nowe wersje, te wcześniejsze są więc tańsze. Zatem jest to okazja do kupienia ćwiczeń hiszpańskich w korzystnej cenie. Umieszczone tu też gramatyki i ćwiczenia dla osób anglojęzycznych. Porównania i zestawienia z językiem angielskim ułatwia im naukę języka hiszpańskiego.

SM:

Linea a linea Expresión escrita

Edelsa:

Gramatica Curso practico Nivel 1, Gramatica Curso practico Nivel 2

Sgel:

Linea a linea, Spanish Grammar for English Speakers  Alumno, Spanish Grammar for English Speakers clave, Basic grammar of the Spanish language, Basic Grammar Gramatica basica del Español, Gramática básica del español

Enclave:

Spanish Grammar for English Speakers, Spanish Grammar for English Speakers clave.

Gramatyki i ćwiczenia hiszpańskie

Aktywne filtry

Gramática básica del español

Ta książka jest idealnym narzędziem do zrozumienia i usystematyzowania głównych trudności, jakie gramatyka języka hiszpańskiego przedstawia obcym studentom.

Cena 42,00 zł Cena 31,50 zł

Basic grammar of the...

Basic grammar of the Spanish language to gramatyka stworzona z myślą o studentach, których językiem kołowym jest język angielski. Opisuje on wyczerpująco normatywne i systematyczne aspekty języka hiszpańskiego ilustrowane wieloma przykładami.

Cena 69,00 zł Cena 51,75 zł

Język hiszpański Nowe wzory...

Język hiszpański Nowe wzory odmian czasowników zawiera odmiany pierwszej, drugiej i trzeciej koniugacji oraz czasowników posiłkowych. Umieszczona została lista czasowników hiszpańskich z tłumaczeniem na język polski.

Cena 10,00 zł