Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Specjalistyczne podręczniki do hiszpańskiego

Specjalistyczny język hiszpański to przede wszystkim słownictwo dotyczące biznesu, medycyny, prawa, hotelarstwa i turystyki. Potrzebny jest do specjalistycznych tłumaczeń z i na język hiszpański. Przydaje się na studiach kierunkowych i specjalistycznych kursach dla osób myślących o pracy w Hiszpanii lub Ameryce Łacińskiej. Poniżej przedstawiamy listę wydawnictw zajmujących się tą tematyką.

Edelsa:

Tecnicas de correo comercial Libro

SGEL:

Trato hecho español de los negocios Elemental Alumno, Trato hecho español de los negocios Elemental Ejercicios

Test de autoevaluación 3

Español por profesiones lenguaje jurídico

El español en el hotel

Al día superior Alumno + CD Pierwsze wydanie

Enclave:

Bienvenidos 1 Alumno, Bienvenidos 1 Actividades 

Alhambra:

Hablemos de negocios Profesor, Hablemos de negocios Ejercicios

 

Specjalistyczne podręczniki do nauki hiszpańskiego

Aktywne filtry

Trato hecho español de los...

Trato hecho español de los negocios elemental Ejercicios to zeszyt ćwiczeń do podręcznika ucznia na poziomie podstawowym pierwszego biznesowego kursu języka hiszpańskiego.

Cena 15,00 zł

Tests autoevaluación 3

Tests autoevaluación de Español  para extranjeros 3 to zbiór testów z kluczem na poziomie zaawansowanym do samodzielnego sprawdzenia swojego poziomu zaawansowania.

Cena 21,00 zł

Técnicas de correo...

Técnicas correo comercial Libro to podręcznik korespondencji handlowej w języku hiszpańskim przeznaczony dla studentów na poziomie średnio zaawansowanym. Składa się z trzech części ; różne rodzaje listów, 10 przykładów praktycznych z ćwiczeniami i wzory listów w Ameryce Łacińskiej .

Cena 42,00 zł

El español en el hotel

El español en el hotel to jeden z pierwszych podręczników poświęcony branży hotelowej i turystycznej dla osób uczących się tego języka jako obcego i planujących zatrudnienie w tej branży zarówno w Hiszpanii jak i Ameryce Łacińskiej.

Cena 40,00 zł

Al día superior Alumno + CD...

Al día superior B2-C1 Alumno + CD Pierwsze wydanie to kurs języka hiszpańskiego dla studentów i osoby pracujące potrzebujące znajomości języka w otoczeniu biznesowym i handlowym na poziomie B2 - C1

Cena 63,00 zł